Daily Brusha

Mesha
ମେଷ

Brusha
ବୃଷ

Mithuna
ମିଥୁନ

Karkata
କର୍କଟ

Singha
ସିଂହ

Kanya
କନ୍ୟା

Tula
ତୁଳା

Bichha
ବିଛା

Dhanu
ଧନୁ

Makara
ମକର

Kumbha
କୁମ୍ଭ

Mina
ମୀନ

Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

Daily Horoscope Brusha

ବୃଷ ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର ଇ,ଉ,ଏ ହୋଇଥିଲେ: କୃତ୍ତିକା ନକ୍ଷତ୍ର । ଓ,ବା,ବି,ବୁ ହୋଇଥିଲେ: ରୋହିଣୀ ନକ୍ଷତ୍ର । ବେ,ବୋ ହୋଇଥିଲେ: ମୃଗଶିରା ନକ୍ଷତ୍ର ।

ଶୁଭରଙ୍ଗ: ଧଳା, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୬, ଶୁଭରତ୍ନ: ହୀରା ଓ ଶ୍ୱେତପୋଖରାଜ, ଶୁଭବାର: ଶୁକ୍ର ଓ ଶନିବାର, ଶୁଭଦେବୀ: କମଳା ଓ ଶ୍ରୀଲକ୍ଷ୍ମୀ, ଶୁଭଦେବତା: ଋଦ୍ରଦେବ

ଘାତବାର: ଶନିବାର, ଘାତମାସ: ମାର୍ଗଶିର, ଘାତତିଥି: ପୂର୍ଣ୍ଣା ବା ୫,୧୦,୧୫, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ହସ୍ତା, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: ମେଷ, ଘାତଲଗ୍ନ: ବୃଷ ।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ଗୁରୁଭକ୍ତ, କୃତଜ୍ଞ, ଦୟାଳୁ, ବସ୍ତ୍ରାଭୂଷଣ, ପ୍ରେମି, ଆଳସୀ, ଦୁରାଗ୍ରହୀ, ସାହସୀ, କ୍ରୋଧଯୁକ୍ତ, ପରୋପକାରୀ, ଯିଦ୍‌ଖୋର, ଦାମ୍ଭିକ, ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟତତ୍ପର, ଏକବୁଝା, କ୍ଷଣକୋପିି ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ ବୃଷ [ September 26, 2020]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ସହକର୍ମୀ ମାନଙ୍କର ସମର୍ଥନ ଫଳରେ ବିପଦ ସଙ୍କୁଳ ଟଳିଯିବ। ପାରିବାରିକ ଓ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦମୟ ହେବ। ଖେଳକୁଦ, ପରୀକ୍ଷା ଓ ପ୍ରତିଦ୍ଵନ୍ଦିତାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ କର୍ମକର୍ତ୍ତାଙ୍କର ସୁଦୃଷ୍ଟି ପ୍ରାପ୍ତି ହେବା ଫଳରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କର ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସୁଖ ସମ୍ପଦ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ନୁତନ କାର୍ଯ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ୱୋନ୍ଦରେ ଧୀରସ୍ଥିର ଭାବରେ ଆଗେଇନେବେ। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାକୁ ସୁଧାରି ନେଇ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ତୀର୍ଥାଟନଯୋଗ ଥିବାରୁ ଯାତ୍ରାକାଳରେ ଆନନ୍ଦ ସହ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରି ପାରନ୍ତି। ଆର୍ଥିକ ଦିଗରୁ ଉନ୍ନତି ହେବା ଫଳରେ ନୂତନ ପଦାର୍ଥ ସଂଗ୍ରହ କରିପାରନ୍ତି। ପ୍ରତିକାର- କୁକୁରକୁ କିଛି ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ।

Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

  • 1
    Share
error: Content is protected !!