Daily Brusha

Mesha
ମେଷ

Brusha
ବୃଷ

Mithuna
ମିଥୁନ

Karkata
କର୍କଟ

Singha
ସିଂହ

Kanya
କନ୍ୟା

Tula
ତୁଳା

Bichha
ବିଛା

Dhanu
ଧନୁ

Makara
ମକର

Kumbha
କୁମ୍ଭ

Mina
ମୀନ

Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

Daily Horoscope Brusha

ବୃଷ ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର ଇ,ଉ,ଏ ହୋଇଥିଲେ: କୃତ୍ତିକା ନକ୍ଷତ୍ର । ଓ,ବା,ବି,ବୁ ହୋଇଥିଲେ: ରୋହିଣୀ ନକ୍ଷତ୍ର । ବେ,ବୋ ହୋଇଥିଲେ: ମୃଗଶିରା ନକ୍ଷତ୍ର ।

ଶୁଭରଙ୍ଗ: ଧଳା, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୬, ଶୁଭରତ୍ନ: ହୀରା ଓ ଶ୍ୱେତପୋଖରାଜ, ଶୁଭବାର: ଶୁକ୍ର ଓ ଶନିବାର, ଶୁଭଦେବୀ: କମଳା ଓ ଶ୍ରୀଲକ୍ଷ୍ମୀ, ଶୁଭଦେବତା: ଋଦ୍ରଦେବ

ଘାତବାର: ଶନିବାର, ଘାତମାସ: ମାର୍ଗଶିର, ଘାତତିଥି: ପୂର୍ଣ୍ଣା ବା ୫,୧୦,୧୫, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ହସ୍ତା, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: ମେଷ, ଘାତଲଗ୍ନ: ବୃଷ ।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ଗୁରୁଭକ୍ତ, କୃତଜ୍ଞ, ଦୟାଳୁ, ବସ୍ତ୍ରାଭୂଷଣ, ପ୍ରେମି, ଆଳସୀ, ଦୁରାଗ୍ରହୀ, ସାହସୀ, କ୍ରୋଧଯୁକ୍ତ, ପରୋପକାରୀ, ଯିଦ୍‌ଖୋର, ଦାମ୍ଭିକ, ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟତତ୍ପର, ଏକବୁଝା, କ୍ଷଣକୋପିି ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ ବୃଷ [ May 14, 2021]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ପରିବାରରେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ । ବାଦବିବାଦ, ପରୀକ୍ଷା, ପ୍ରତି ଯୋଗୀତା, ମାଲିମୋକଦ୍ଦମା ଓ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ବିଜୟୀ ହେବେ । ଚାକିରୀରେ ଆପଣଙ୍କ ଅଫିସର୍ ଓ ସହକର୍ମୀମାନେ କାମର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ । ଜନସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃଢ ହେବା ଫଳରେ ଯାହା ଚିନ୍ତା କରିଛନ୍ତି ତାହା ପୂରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିବେ । ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ । ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ ବଳାଇବେ । ପ୍ରତିକାର- ଶ୍ଵେତଚନ୍ଦନ କର୍ପୁରମିଶେଇ ମସ୍ତକରେ ଧାରଣ କରନ୍ତୁ ।

Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

  • 1
    Share
error: Content is protected !!