Daily Mithuna


Daily Horoscope Mithuna

ମିଥୁନ ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର କା, କି ହୋଇଥିଲେ: ମୃଗଶିରା ନକ୍ଷତ୍ର । କୁ, ଘ, ଙ, ଛ ହୋଇଥିଲେ: ଆର୍ଦ୍ରା ନକ୍ଷତ୍ର । କେ, କୋ, ହା ହୋଇଥିଲେ: ପୁନର୍ବସୁ ନକ୍ଷତ୍ର ।

ଶୁଭରଙ୍ଗ: ସବୁଜ, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୫, ଶୁଭରତ୍ନ: ପାନ୍ନା, ଶୁଭବାର: ବୁଧ, ଶୁକ୍ର ଓ ଶନିବାର, ଶୁଭଦେବୀ: ଭୂବନେଶ୍ୱରୀ, ଶୁଭଦେବତା: ଗଣେଶ ।

ଘାତବାର: ସୋମବାର, ଘାତମାସ: ପୌଷ, ଘାତତିଥି: ଭଦ୍ରା ବା ୨,୭,୧୨, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ସ୍ୱାତୀ, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: କୁମ୍ଭ, ଘାତଲଗ୍ନ: କର୍କଟ ।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ଚତୁର, ବୁଦ୍ଧିମାନ, ବାକ୍‌ପଟ୍ଟୁ, ନିର୍ମୋହୀ, କୁଶଳ ବ୍ୟବସାୟୀ, ଆତ୍ମକେନ୍ଦ୍ରିତ, ନିଷ୍ଠୁର, ମାତୃୁଭକ୍ତ, କୃତଜ୍ଞ, ଦୟାଳୁ, ସାହସୀ, କୋ୍ରଧଯୁକ୍ତ, ପରୋପକାରୀ, ଯିଦ୍‌ଖୋର, ଦାମ୍ଭିକ, ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟତତ୍ପର, କ୍ଷଣକୋପି ହେଲେମଧ୍ୟ ହାସ୍ୟପ୍ରିୟ ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ ମିଥୁନ [November 15, 2018]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପ୍ରତିପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ନିକଟସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତି ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଦ୍ଵାରା ବ୍ୟବସାୟ ବଢାଇବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଅଭାବ ଅସୁବିଧା ଥାଇ ମଧ୍ୟ କୌଣସି କାମ ଅଟକିବ ନାହିଁ। ପାରିବାରିକ ସ୍ତରରେ ସ୍ଵାର୍ଥ ପ୍ରବୃତ୍ତିର ଅଧୀନ ହୋଇ ସମ୍ପର୍କର ମଧୁରସ୍ଵାଦ ଅନୁଭବ କରିବେ। ପ୍ରକୃତିସ୍ଥ ହୋଇ ହିସାବରେ ଚଳିଲେ ଦୁର୍ଗତିରୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରହି ହେବ। ରକ୍ତଚାପ, ମଧୁମେହ,ଉଦରପୀଡା ବୃଦ୍ଧିପାଇ ହନ୍ତସନ୍ତ କରିବ। ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରତି ବିତୃଷ୍ଣା ଓ ନିରାଶା ଦେଖାଦେବା ଫଳରେ ଉଦଭ୍ରାନ୍ତ ହେବେ। ପ୍ରତିକାର:- ଅସହାୟା ମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।

 

 

 

 

 

 

 

 

error: Content is protected !!