Daily Mithuna

Mesha
ମେଷ

Brusha
ବୃଷ

Mithuna
ମିଥୁନ

Karkata
କର୍କଟ

Singha
ସିଂହ

Kanya
କନ୍ୟା

Tula
ତୁଳା

Bichha
ବିଛା

Dhanu
ଧନୁ

Makara
ମକର

Kumbha
କୁମ୍ଭ

Mina
ମୀନ

Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

Daily Horoscope Mithuna

ମିଥୁନ ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର କା, କି ହୋଇଥିଲେ: ମୃଗଶିରା ନକ୍ଷତ୍ର । କୁ, ଘ, ଙ, ଛ ହୋଇଥିଲେ: ଆର୍ଦ୍ରା ନକ୍ଷତ୍ର । କେ, କୋ, ହା ହୋଇଥିଲେ: ପୁନର୍ବସୁ ନକ୍ଷତ୍ର ।

ଶୁଭରଙ୍ଗ: ସବୁଜ, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୫, ଶୁଭରତ୍ନ: ପାନ୍ନା, ଶୁଭବାର: ବୁଧ, ଶୁକ୍ର ଓ ଶନିବାର, ଶୁଭଦେବୀ: ଭୂବନେଶ୍ୱରୀ, ଶୁଭଦେବତା: ଗଣେଶ ।

ଘାତବାର: ସୋମବାର, ଘାତମାସ: ପୌଷ, ଘାତତିଥି: ଭଦ୍ରା ବା ୨,୭,୧୨, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ସ୍ୱାତୀ, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: କୁମ୍ଭ, ଘାତଲଗ୍ନ: କର୍କଟ ।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ଚତୁର, ବୁଦ୍ଧିମାନ, ବାକ୍‌ପଟ୍ଟୁ, ନିର୍ମୋହୀ, କୁଶଳ ବ୍ୟବସାୟୀ, ଆତ୍ମକେନ୍ଦ୍ରିତ, ନିଷ୍ଠୁର, ମାତୃୁଭକ୍ତ, କୃତଜ୍ଞ, ଦୟାଳୁ, ସାହସୀ, କୋ୍ରଧଯୁକ୍ତ, ପରୋପକାରୀ, ଯିଦ୍‌ଖୋର, ଦାମ୍ଭିକ, ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟତତ୍ପର, କ୍ଷଣକୋପି ହେଲେମଧ୍ୟ ହାସ୍ୟପ୍ରିୟ ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ ମିଥୁନ [September 27, 2020]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସମସ୍ୟା ସୁଧୁରିବ। ସମ୍ୟକ ବୁଦ୍ଧି ଜାଗ୍ରତ ଓ ଇଛାଶକ୍ତି ପ୍ରବଳ ହେବା ଫଳରେ ମାନସମ୍ମାନ, ଯଶପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।  କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ଶକ୍ତି, ଉତ୍ସାହ ଓ ପ୍ରେରଣା ଭରପୁର ରହିବ। କୌଣସି ରଚନାତ୍ମକ କାମ ନିଜ ହାତରେ ସମ୍ପନ୍ନ କରିବେ।   ସମସ୍ତଙ୍କ ଠାରୁ କାମରେ ପ୍ରଶଂସା ମିଳିବ। ନିଜ ବୁଦ୍ଧିରେ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକୁଳି ଯିବେ। ନିର୍ମାଣମୂଳକ ଯୋଜନାରେ ଆଗେଇବେ ଓ  ବହୁତ ଦିନରୁ ଅଟକିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆତ୍ମୀୟଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧୀତ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦରେ କଟିବ।  ଗୁରୁଜନ ଓ ବୃଦ୍ଧଜନଙ୍କ ସେବା କଲେ ଅନେକ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ସହ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ। ପ୍ରତିକାର:- ଗୋମାତାକୁ କିଛି ଖାଦ୍ୟ ଦିଅନ୍ତୁ।

Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

error: Content is protected !!