Daily Mithuna


Daily Horoscope Mithuna

ମିଥୁନ ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର କା, କି ହୋଇଥିଲେ: ମୃଗଶିରା ନକ୍ଷତ୍ର । କୁ, ଘ, ଙ, ଛ ହୋଇଥିଲେ: ଆର୍ଦ୍ରା ନକ୍ଷତ୍ର । କେ, କୋ, ହା ହୋଇଥିଲେ: ପୁନର୍ବସୁ ନକ୍ଷତ୍ର ।

ଶୁଭରଙ୍ଗ: ସବୁଜ, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୫, ଶୁଭରତ୍ନ: ପାନ୍ନା, ଶୁଭବାର: ବୁଧ, ଶୁକ୍ର ଓ ଶନିବାର, ଶୁଭଦେବୀ: ଭୂବନେଶ୍ୱରୀ, ଶୁଭଦେବତା: ଗଣେଶ ।

ଘାତବାର: ସୋମବାର, ଘାତମାସ: ପୌଷ, ଘାତତିଥି: ଭଦ୍ରା ବା ୨,୭,୧୨, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ସ୍ୱାତୀ, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: କୁମ୍ଭ, ଘାତଲଗ୍ନ: କର୍କଟ ।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ଚତୁର, ବୁଦ୍ଧିମାନ, ବାକ୍‌ପଟ୍ଟୁ, ନିର୍ମୋହୀ, କୁଶଳ ବ୍ୟବସାୟୀ, ଆତ୍ମକେନ୍ଦ୍ରିତ, ନିଷ୍ଠୁର, ମାତୃୁଭକ୍ତ, କୃତଜ୍ଞ, ଦୟାଳୁ, ସାହସୀ, କୋ୍ରଧଯୁକ୍ତ, ପରୋପକାରୀ, ଯିଦ୍‌ଖୋର, ଦାମ୍ଭିକ, ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟତତ୍ପର, କ୍ଷଣକୋପି ହେଲେମଧ୍ୟ ହାସ୍ୟପ୍ରିୟ ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ ମିଥୁନ [October 22, 2019]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଭୌତିକ ସୁଖ ସୁବିଧା ପ୍ରାପ୍ତିହେବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇ  ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଓ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ଲାଭବାନ ହେବେ। ବାକିଥିବା ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତା, ଓ ସାକ୍ଷାତ୍କାରରେ ବିଜୟୀହେବେ। ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜ ପରିଶ୍ରମରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। କୁଟୁମ୍ବରେ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଓ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେବେ। ନିରର୍ଥକ ମନସ୍ତାପ, ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତି, ଅସ୍ଥିର ବିଚାର ଓ ପରିବାର ପାଇଁ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ। ପ୍ରତିକାର– ଷଣ୍ଢକୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ।

error: Content is protected !!