Daily Mina

Mesha
ମେଷ

Brusha
ବୃଷ

Mithuna
ମିଥୁନ

Karkata
କର୍କଟ

Singha
ସିଂହ

Kanya
କନ୍ୟା

Tula
ତୁଳା

Bichha
ବିଛା

Dhanu
ଧନୁ

Makara
ମକର

Kumbha
କୁମ୍ଭ

Mina
ମୀନ

Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

Daily Horoscope Mina

ମୀନ ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର ଦୀ ହୋଇଥିଲେ: ପୂର୍ବାଭାଦ୍ରପଦ ନକ୍ଷତ୍ର । ଦୁ, ଥ, ଝ, ଞ୍ଜ ହୋଇଥିଲେ: ଉତ୍ତରଭାଦ୍ରପଦ ନକ୍ଷତ୍ର । ଦେ, ଦୋ, ଚ, ଚୀ ହୋଇଥିଲେ: ରେବତୀ

ଶୁଭରଙ୍ଗ: ହଳଦୀ, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୩, ଶୁଭରତ୍ନ: ପିତ୍ତପୋଖରାଜ, ଶୁଭବାର: ରବି, ଗୁରୁ, ମଙ୍ଗଳବାର, ଶୁଭଦେବୀ: ତାରାତାରିଣୀ, ଶୁଭଦେବତା: ଜଗନ୍ନାଥ ।

ଘାତବାର: ଶୁକ୍ରବାର, ଘାତମାସ: ଆଶ୍ୱିନ, ଘାତତିଥି: ପୂର୍ଣ୍ଣା ବା୫,୧୦,୧୫, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ଅଶ୍ଳେଷା, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: କୁମ୍ଭ, ଘାତଲଗ୍ନ: ସିଂହ ।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ଗୁଣଗ୍ରାହୀ, ଅଧ୍ୟୟନପ୍ରିୟ, ନୀତି ନିୟମରେ ଚଳଣି, ଗଣକ, ସନ୍ଥ, ସମୀକ୍ଷକ, ସାହସୀ, କ୍ରୋଧଯୁକ୍ତ, କର୍ତ୍ତବ୍ୟନିଷ୍ଠ, ପରୋପକାରୀ, ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟତତ୍ପର, କଳ୍ପନାପ୍ରିୟ,ଭାବୁକ, ବିନମ୍ରତା, ସଜ୍ଜନଶୀଳତା, ଅଧୈର୍ଯ୍ୟଶୀଳ, ଅନିଶ୍ଚିତତା ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ ମୀନ [February 27, 2021]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ସୁବିଧା ସୁଯୋଗ ପାଇ ସନ୍ତାନ ମାନଙ୍କର ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷାର ମନସ୍କାମନା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯଶଲାଭ, ପ୍ରତିଷ୍ଠା, ପ୍ରତିପତ୍ତି, ମାନସମ୍ମାନ ଓ କ୍ଷାତି ବଢ଼ିବ । ପାରିବାରିକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ପରି ବର୍ତ୍ତନ ସାଙ୍ଗକୁ ଅର୍ଥସଙ୍କଟରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବା ସହ ନିଜକୁ ଖୁସି ଓ ସୁରକ୍ଷିତ ଅନୁଭବ କରିବେ । ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମରେ ବହୁତ ଧନ ଲାଭ ହେବ । ଟଙ୍କା ମିଳିଯିବା ଫଳରେ ଆଶା କରିଥିବା କାମଟି ସମ୍ପନ୍ନ କରି ପାରିବେ । ବିରୋଧୀମାନେ ପରାସ୍ତ ହୋଇ ଯାହା ଚିନ୍ତା କରିବେ ତାହା ପୂରଣ ହେବ । ପ୍ରତିକାର- ହଳଦୀଚନ୍ଦନ ମୁଣ୍ଡରେ ଲଗାନ୍ତୁ ।

Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

  • 2
    Shares
error: Content is protected !!