Daily Mina


Daily Horoscope Mina

ମୀନ ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର ଦୀ ହୋଇଥିଲେ: ପୂର୍ବାଭାଦ୍ରପଦ ନକ୍ଷତ୍ର । ଦୁ, ଥ, ଝ, ଞ୍ଜ ହୋଇଥିଲେ: ଉତ୍ତରଭାଦ୍ରପଦ ନକ୍ଷତ୍ର । ଦେ, ଦୋ, ଚ, ଚୀ ହୋଇଥିଲେ: ରେବତୀ

ଶୁଭରଙ୍ଗ: ହଳଦୀ, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୩, ଶୁଭରତ୍ନ: ପିତ୍ତପୋଖରାଜ, ଶୁଭବାର: ରବି, ଗୁରୁ, ମଙ୍ଗଳବାର, ଶୁଭଦେବୀ: ତାରାତାରିଣୀ, ଶୁଭଦେବତା: ଜଗନ୍ନାଥ ।

ଘାତବାର: ଶୁକ୍ରବାର, ଘାତମାସ: ଆଶ୍ୱିନ, ଘାତତିଥି: ପୂର୍ଣ୍ଣା ବା୫,୧୦,୧୫, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ଅଶ୍ଳେଷା, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: କୁମ୍ଭ, ଘାତଲଗ୍ନ: ସିଂହ ।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ଗୁଣଗ୍ରାହୀ, ଅଧ୍ୟୟନପ୍ରିୟ, ନୀତି ନିୟମରେ ଚଳଣି, ଗଣକ, ସନ୍ଥ, ସମୀକ୍ଷକ, ସାହସୀ, କ୍ରୋଧଯୁକ୍ତ, କର୍ତ୍ତବ୍ୟନିଷ୍ଠ, ପରୋପକାରୀ, ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟତତ୍ପର, କଳ୍ପନାପ୍ରିୟ,ଭାବୁକ, ବିନମ୍ରତା, ସଜ୍ଜନଶୀଳତା, ଅଧୈର୍ଯ୍ୟଶୀଳ, ଅନିଶ୍ଚିତତା ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ ମୀନ [March 22, 2019]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ବ୍ୟବସାୟରେ ଆକସ୍ମିକ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବା ଫଳରେ ବଢେଇବାର ପ୍ରୟାସ କରିବେ। ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କର ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଅଧସ୍ତନଙ୍କର ସହଯୋଗ ଯୋଗୁଁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ସୁନାମ ଅର୍ଜନ କରିବେ। ଗୃହରେ କଲ୍ୟାଣକର କର୍ମ ସମ୍ପାଦନ କରି ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ ଓ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସୌହାର୍ଦ୍ଦ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଂପର୍କ ରହିବ। ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଓ ମାଲିମୋକଦ୍ଦମାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶତୃ ମାନେ ମିତ୍ରତାର ହାତ ବଢେଇବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦମୟ ହେବ। ଦୂରଯାତ୍ରାରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ପ୍ରତିକାର-ମାଆବାପା, ଗୁରୁଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ କରନ୍ତୁ।

  • 2
    Shares
error: Content is protected !!