Daily Mina


Daily Horoscope Mina

ମୀନ ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର ଦୀ ହୋଇଥିଲେ: ପୂର୍ବାଭାଦ୍ରପଦ ନକ୍ଷତ୍ର । ଦୁ, ଥ, ଝ, ଞ୍ଜ ହୋଇଥିଲେ: ଉତ୍ତରଭାଦ୍ରପଦ ନକ୍ଷତ୍ର । ଦେ, ଦୋ, ଚ, ଚୀ ହୋଇଥିଲେ: ରେବତୀ

ଶୁଭରଙ୍ଗ: ହଳଦୀ, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୩, ଶୁଭରତ୍ନ: ପିତ୍ତପୋଖରାଜ, ଶୁଭବାର: ରବି, ଗୁରୁ, ମଙ୍ଗଳବାର, ଶୁଭଦେବୀ: ତାରାତାରିଣୀ, ଶୁଭଦେବତା: ଜଗନ୍ନାଥ ।

ଘାତବାର: ଶୁକ୍ରବାର, ଘାତମାସ: ଆଶ୍ୱିନ, ଘାତତିଥି: ପୂର୍ଣ୍ଣା ବା୫,୧୦,୧୫, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ଅଶ୍ଳେଷା, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: କୁମ୍ଭ, ଘାତଲଗ୍ନ: ସିଂହ ।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ଗୁଣଗ୍ରାହୀ, ଅଧ୍ୟୟନପ୍ରିୟ, ନୀତି ନିୟମରେ ଚଳଣି, ଗଣକ, ସନ୍ଥ, ସମୀକ୍ଷକ, ସାହସୀ, କ୍ରୋଧଯୁକ୍ତ, କର୍ତ୍ତବ୍ୟନିଷ୍ଠ, ପରୋପକାରୀ, ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟତତ୍ପର, କଳ୍ପନାପ୍ରିୟ,ଭାବୁକ, ବିନମ୍ରତା, ସଜ୍ଜନଶୀଳତା, ଅଧୈର୍ଯ୍ୟଶୀଳ, ଅନିଶ୍ଚିତତା ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ ମୀନ [May 25, 2019]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗୀତାକୁ ସ୍ଵୀକାର କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ। କାରବାରରେ ସ୍ଥିତି ଠିକ୍ ରହିବ। ମହିଳାଙ୍କ ମାନସିକସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ଗୃହରେ ଭାତୃବିବାଦ, ପଡ଼ୋଶୀକଳହ, ଜମିପାଇଁ ମାଲିମକଦ୍ଦମାର ସମାଧାନ ହେବ। ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁ-ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରି ନିଜର ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ ଉଜ୍ଜ୍ଵଳତର କରିବାର ସାମର୍ଥ୍ୟ ବଢିବ। ଭୋଗ ବିଳାସ ଓ ଆନନ୍ଦମୟ ମୂହୁର୍ତ୍ତ ସାଙ୍ଗକୁ ଗୃହରୁ ସୁଖମିଳିବ। ବାଦବିବାଦ, ମାଲିମୋକଦ୍ଦମା, ପ୍ରତିଯୋଗିତାପରୀକ୍ଷା ଓ ସାକ୍ଷାତ୍କାରରେ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଶଂସିତହେବେ। ବନ୍ଧୁ ମିତ୍ରମାନଙ୍କର ସହଯୋଗରେ ଧନସମ୍ପଦ, ବସ୍ତ୍ରଆଭୂଷଣ ଆଦି ଲାଭହେବ। ପ୍ରତିକାର- ହନୁମାନ ମନ୍ଦିରରେ ବୁନ୍ଦିଲଡୁ ଭୋଗ କରି ବାଣ୍ଟନ୍ତୁ।

  • 2
    Shares
error: Content is protected !!