Daily Mina


Daily Horoscope Mina

ମୀନ ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର ଦୀ ହୋଇଥିଲେ: ପୂର୍ବାଭାଦ୍ରପଦ ନକ୍ଷତ୍ର । ଦୁ, ଥ, ଝ, ଞ୍ଜ ହୋଇଥିଲେ: ଉତ୍ତରଭାଦ୍ରପଦ ନକ୍ଷତ୍ର । ଦେ, ଦୋ, ଚ, ଚୀ ହୋଇଥିଲେ: ରେବତୀ

ଶୁଭରଙ୍ଗ: ହଳଦୀ, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୩, ଶୁଭରତ୍ନ: ପିତ୍ତପୋଖରାଜ, ଶୁଭବାର: ରବି, ଗୁରୁ, ମଙ୍ଗଳବାର, ଶୁଭଦେବୀ: ତାରାତାରିଣୀ, ଶୁଭଦେବତା: ଜଗନ୍ନାଥ ।

ଘାତବାର: ଶୁକ୍ରବାର, ଘାତମାସ: ଆଶ୍ୱିନ, ଘାତତିଥି: ପୂର୍ଣ୍ଣା ବା୫,୧୦,୧୫, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ଅଶ୍ଳେଷା, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: କୁମ୍ଭ, ଘାତଲଗ୍ନ: ସିଂହ ।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ଗୁଣଗ୍ରାହୀ, ଅଧ୍ୟୟନପ୍ରିୟ, ନୀତି ନିୟମରେ ଚଳଣି, ଗଣକ, ସନ୍ଥ, ସମୀକ୍ଷକ, ସାହସୀ, କ୍ରୋଧଯୁକ୍ତ, କର୍ତ୍ତବ୍ୟନିଷ୍ଠ, ପରୋପକାରୀ, ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟତତ୍ପର, କଳ୍ପନାପ୍ରିୟ,ଭାବୁକ, ବିନମ୍ରତା, ସଜ୍ଜନଶୀଳତା, ଅଧୈର୍ଯ୍ୟଶୀଳ, ଅନିଶ୍ଚିତତା ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ ମୀନ [November 15, 2018]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ନୂତନ ସଂସ୍ଥାର ଆୟୋଜନ କରିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ କର୍ମକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ସୁଦୃଷ୍ଟି ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।  ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ମହିଳା ମାନଙ୍କର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବାସହ ସୁନାମ ଅର୍ଜନ କରିବେ। ମାଲିମୋକଦ୍ଦମାରେ ଜୟ, ରାଜନୀତିରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି, ବ୍ୟୟ ଅପେକ୍ଷା ଆୟ ଅଧିକ, ଋଣମୁକ୍ତ ଓ ଋଣପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଜଗାଜମି, ଗୃହ ଉପକରଣ କ୍ରୟ କରିବେ। ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ପୂର୍ବ ଶତୃମାନେ ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦେବେ। ସଫଳତା ଏବଂ ଲୋକ ସମ୍ପର୍କ ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ବଢେଇବ। ପ୍ରତିକାର-ପିତା ମାତାଙ୍କ ଆଜ୍ଞା ପାଳନ କରନ୍ତୁ।

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 2
    Shares
error: Content is protected !!