Daily Kanya

Mesha
ମେଷ

Brusha
ବୃଷ

Mithuna
ମିଥୁନ

Karkata
କର୍କଟ

Singha
ସିଂହ

Kanya
କନ୍ୟା

Tula
ତୁଳା

Bichha
ବିଛା

Dhanu
ଧନୁ

Makara
ମକର

Kumbha
କୁମ୍ଭ

Mina
ମୀନ

Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

Daily Horoscope Kanya

କନ୍ୟା ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର ଟୋ, ପା, ପି ହୋଇଥିଲେ: ଉତ୍ତରା ଫାଲଗୁନୀ ନକ୍ଷତ୍ର। ପୁ, ଷ, ଣ, ଠ ହୋଇଥିଲେ: ହସ୍ତା ନକ୍ଷତ୍ର। ପେ, ପୋ ହୋଇଥିଲେ: ଚିତ୍ରା ନକ୍ଷତ୍ର।

ଶୁଭରଙ୍ଗ: କମଳା ଓ ସବୁଜ, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୫, ଶୁଭରତ୍ନ: ପାନ୍ନା, ଶୁଭବାର: ବୁଧ ଓ ରବିବାର, ଶୁଭଦେବୀ: ବିମଳା, ଶୁଭଦେବତା: ଜଗନ୍ନାଥ।

ଘାତବାର: ଶନିବାର, ଘାତମାସ: ଚୈତ୍ର, ଘାତତିଥି: ପୂର୍ଣ୍ଣା ବା ୫, ୧୦, ୧୫, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ଶ୍ରବଣା, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: ମିଥୁନ, ଘାତଲଗ୍ନ: ମୀନ।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ମହତ୍ୱାକାଂକ୍ଷୀ, ଅଧ୍ୟୟନପ୍ରିୟ, ସଚ୍ଚୋଟ, କ୍ଷମାଶୀଳ, କୁଶଳପ୍ରବନ୍ଧକ, ଚତୁର, ବୁଦ୍ଧିମାନ , କୁଶଳ ବ୍ୟବସାୟୀ, ତେଜଶ୍ୱୀ, ସ୍ତ୍ରୀଭକ୍ତ, ଉଦାର, କୃତଜ୍ଞ, କ୍ରୋଧଯୁକ୍ତ, ପରୋପକାରୀ, ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟତତ୍ପର, ଆଲୋଚକ, ଯୁଦ୍ଧଭୀରୁ, ଲେଖକ, ଅତିଛିଦ୍ରାନ୍ୱେଷୀ, ଅଶୁଭ ଚିନ୍ତନ, ନପୁଂସକତା, ମନ୍ଦକୁ ଖୋଜିବା ଅଭ୍ୟାସ ଅକୃତଜ୍ଞ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଦୟାବାନ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ କନ୍ୟା [April 21, 2021]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ପରିଲିଖିତ ହେବ । ଗୃହବାହନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ । କୌଶଳ ପ୍ରୟୋଗ କରି ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ କରି ପାରିବେ । ପରିବାରରେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହୋଇ ଧନର ଆଗମନ ହୋଇପାରେ । ଶତୃ ଓ ବିରୋଧୀ ମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନା କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ଅର୍ଥ ସଂପର୍କିତ ଚୁକ୍ତିପତ୍ର କଲେ ଲାଭବାନ ହେବେ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ମନଯୋଗ ଦେଇ ବିଦ୍ୟାକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳ ହେବେ । ପ୍ରତିକାର- ସବୁଜ ରୁମାଲ ଟିଏ ପାଖରେ ରଖନ୍ତୁ ।

Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

  • 7
    Shares
error: Content is protected !!