Daily Kanya

Mesha
ମେଷ

Brusha
ବୃଷ

Mithuna
ମିଥୁନ

Karkata
କର୍କଟ

Singha
ସିଂହ

Kanya
କନ୍ୟା

Tula
ତୁଳା

Bichha
ବିଛା

Dhanu
ଧନୁ

Makara
ମକର

Kumbha
କୁମ୍ଭ

Mina
ମୀନ

Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

Daily Horoscope Kanya

କନ୍ୟା ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର ଟୋ, ପା, ପି ହୋଇଥିଲେ: ଉତ୍ତରା ଫାଲଗୁନୀ ନକ୍ଷତ୍ର। ପୁ, ଷ, ଣ, ଠ ହୋଇଥିଲେ: ହସ୍ତା ନକ୍ଷତ୍ର। ପେ, ପୋ ହୋଇଥିଲେ: ଚିତ୍ରା ନକ୍ଷତ୍ର।

ଶୁଭରଙ୍ଗ: କମଳା ଓ ସବୁଜ, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୫, ଶୁଭରତ୍ନ: ପାନ୍ନା, ଶୁଭବାର: ବୁଧ ଓ ରବିବାର, ଶୁଭଦେବୀ: ବିମଳା, ଶୁଭଦେବତା: ଜଗନ୍ନାଥ।

ଘାତବାର: ଶନିବାର, ଘାତମାସ: ଚୈତ୍ର, ଘାତତିଥି: ପୂର୍ଣ୍ଣା ବା ୫, ୧୦, ୧୫, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ଶ୍ରବଣା, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: ମିଥୁନ, ଘାତଲଗ୍ନ: ମୀନ।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ମହତ୍ୱାକାଂକ୍ଷୀ, ଅଧ୍ୟୟନପ୍ରିୟ, ସଚ୍ଚୋଟ, କ୍ଷମାଶୀଳ, କୁଶଳପ୍ରବନ୍ଧକ, ଚତୁର, ବୁଦ୍ଧିମାନ , କୁଶଳ ବ୍ୟବସାୟୀ, ତେଜଶ୍ୱୀ, ସ୍ତ୍ରୀଭକ୍ତ, ଉଦାର, କୃତଜ୍ଞ, କ୍ରୋଧଯୁକ୍ତ, ପରୋପକାରୀ, ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟତତ୍ପର, ଆଲୋଚକ, ଯୁଦ୍ଧଭୀରୁ, ଲେଖକ, ଅତିଛିଦ୍ରାନ୍ୱେଷୀ, ଅଶୁଭ ଚିନ୍ତନ, ନପୁଂସକତା, ମନ୍ଦକୁ ଖୋଜିବା ଅଭ୍ୟାସ ଅକୃତଜ୍ଞ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଦୟାବାନ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ କନ୍ୟା [December 05, 2020]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମାନସମ୍ମାନ, ଯଶ, କୀର୍ତ୍ତିରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ପୁରାତନ ଶତୃମାନେ ଦୂରେଇ ଯିବା ଫଳରେ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଆଶାତୀତ ଲାଭ ପାଇବେ । ବିଗିଡି ଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସୁଧୁରିଯିବ । ନୂତନ କର୍ମ ନିଯୁକ୍ତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳ ହେବେ । ପରିବାରଜନଙ୍କ ଉନ୍ନତିରେ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ । ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରୟାସରେ ସୁଖଦ ପରିଣାମ ଅବଶ୍ୟ ଆସିବ । ଭୌତିକ ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟ ସାଧନରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀମାନେ କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ । ପ୍ରତିକାର- କୁକୁରକୁ କିଛି ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ।

Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

  • 7
    Shares
error: Content is protected !!