Daily Kanya


Daily Horoscope Kanya

କନ୍ୟା ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର ଟୋ, ପା, ପି ହୋଇଥିଲେ: ଉତ୍ତରା ଫାଲଗୁନୀ ନକ୍ଷତ୍ର। ପୁ, ଷ, ଣ, ଠ ହୋଇଥିଲେ: ହସ୍ତା ନକ୍ଷତ୍ର। ପେ, ପୋ ହୋଇଥିଲେ: ଚିତ୍ରା ନକ୍ଷତ୍ର।

ଶୁଭରଙ୍ଗ: କମଳା ଓ ସବୁଜ, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୫, ଶୁଭରତ୍ନ: ପାନ୍ନା, ଶୁଭବାର: ବୁଧ ଓ ରବିବାର, ଶୁଭଦେବୀ: ବିମଳା, ଶୁଭଦେବତା: ଜଗନ୍ନାଥ।

ଘାତବାର: ଶନିବାର, ଘାତମାସ: ଚୈତ୍ର, ଘାତତିଥି: ପୂର୍ଣ୍ଣା ବା ୫, ୧୦, ୧୫, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ଶ୍ରବଣା, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: ମିଥୁନ, ଘାତଲଗ୍ନ: ମୀନ।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ମହତ୍ୱାକାଂକ୍ଷୀ, ଅଧ୍ୟୟନପ୍ରିୟ, ସଚ୍ଚୋଟ, କ୍ଷମାଶୀଳ, କୁଶଳପ୍ରବନ୍ଧକ, ଚତୁର, ବୁଦ୍ଧିମାନ , କୁଶଳ ବ୍ୟବସାୟୀ, ତେଜଶ୍ୱୀ, ସ୍ତ୍ରୀଭକ୍ତ, ଉଦାର, କୃତଜ୍ଞ, କ୍ରୋଧଯୁକ୍ତ, ପରୋପକାରୀ, ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟତତ୍ପର, ଆଲୋଚକ, ଯୁଦ୍ଧଭୀରୁ, ଲେଖକ, ଅତିଛିଦ୍ରାନ୍ୱେଷୀ, ଅଶୁଭ ଚିନ୍ତନ, ନପୁଂସକତା, ମନ୍ଦକୁ ଖୋଜିବା ଅଭ୍ୟାସ ଅକୃତଜ୍ଞ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଦୟାବାନ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ କନ୍ୟା [ December 03, 2022]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଜୟୀ ହେବେ। ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଜୟଯୁକ୍ତ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ତମ ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ଓ ନିଜର ଯୋଜନା ମୁତାବକ କାମକଲେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅସୁବିଧା ହେବନାହିଁ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ସହଯୋଗ ପାଇ ଉନ୍ନତି କରି ପାରିବେ। ଯାନବାହାନ ଭ୍ରମଣରେ ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ୍। ପ୍ରତିକାର- ପକ୍ଷୀଙ୍କୁ କିଛିଦାନା ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ।

error: Content is protected !!