Daily Singha

Mesha
ମେଷ

Brusha
ବୃଷ

Mithuna
ମିଥୁନ

Karkata
କର୍କଟ

Singha
ସିଂହ

Kanya
କନ୍ୟା

Tula
ତୁଳା

Bichha
ବିଛା

Dhanu
ଧନୁ

Makara
ମକର

Kumbha
କୁମ୍ଭ

Mina
ମୀନ

Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

Daily Horoscope Singha

ସିଂହ ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର ମା, ମି, ମୁ, ମେ ହୋଇଥିଲେ: ମଘାନକ୍ଷତ୍ର । ମୋ, ଟା, ଟି, ଟୁ ହୋଇଥିଲେ: ପୂର୍ବାଫାଲଗୁନୀ ନକ୍ଷତ୍ର । ଟେ ହୋଇଥିଲେ: ଉତ୍ତରା ଫାଲଗୁନୀନକ୍ଷତ୍ର

ଶୁଭରଙ୍ଗ: କମଳା, ସଫାଧଳା ଓ ହଳଦୀ, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୧, ଶୁଭରତ୍ନ: ମାଣିକ୍ୟ, ଶୁଭବାର: ସୋମ, ବୁଧ, ରବି ଓ ଗୁରୁବାର, ଶୁଭଦେବୀ: ମା’ ମଙ୍ଗଳା, ଶୁଭଦେବତା: ରାମ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ।

ଘାତବାର: ଶନିବାର, ଘାତମାସ: ଫାଲଗୁନ, ଘାତତିଥି: ଜୟା ବା ୩, ୮, ୧୩, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ମୂଳା, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: ମକର, ଘାତଲଗ୍ନ: ମକର।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ପ୍ରବଳ ପରାକ୍ରମୀ, ମହତ୍ୱାକାଂକ୍ଷୀ, ଅଧ୍ୟୟନପ୍ରିୟ, ଭାବୁକ, କଳ୍ପନାଶୀଳ, ସଚ୍ଚୋଟ, କ୍ଷମାଶୀଳ, କୁଶଳ ପ୍ରବନ୍ଧକ, ନୂତନ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା, ଚତୁର, ବୁଦ୍ଧିମାନ, କୁଶଳବ୍ୟବସାୟୀ, ତେଜଶ୍ୱୀ, ମାତୃୁଭକ୍ତ, ଉଦାର, କୃତଜ୍ଞ, ଦୟାଳୁ, ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଓ ସାହସୀ, କୋ୍ରଧ ଯୁକ୍ତ,ପରୋପକାରୀ, ଯିଦ୍‌ଖୋର, ଦାମ୍ଭିକ, ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟତତ୍ପର, କ୍ଷଣକୋପି ହେଲେମଧ୍ୟ ଦୟାବାନ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ ସିଂହ [September 27, 2020]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଶୁଭ ସୂଚନା ଶୁଣି ଖୁସି ହେବେ। ବିରୋଧୀମାନେ କରିଥିବା ଷଡଯନ୍ତ୍ରରୁ ମୁକୁଳି ପାରିବେ। ଉଦାସୀନତା ଓ ନକରାତ୍ମକ ପ୍ରବୃତ୍ତିକୁ ଛାଡିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରିବେ। ବୁଦ୍ଧିମତା କାରଣରୁ ପ୍ରଚୁର ଅର୍ଥ ଲାଭ ହେବ। ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଯନ୍ତ୍ର ଚାଳନ, ଯାନବାହାନ ତଥା ଖଣି ଓ ଜଙ୍ଗଲ କ୍ଷେତ୍ରରେ କର୍ମରତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ଆକସ୍ମିକ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଳାସବ୍ୟସନ ଖାଦ୍ୟପେୟ ପାଇଁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେବେ। ବନ୍ଧୁ, ମିତ୍ର ସହକର୍ମୀ ଭାଗୀଦାରୀଙ୍କ ଯୋଗେ ଲାଭ ପାଇବେ। ଯାନବାହାନ ଓ ରାସ୍ତାଘାଟରେ ଯଥେଷ୍ଠ ସତର୍କ ହୋଇ ଚଳପ୍ରଚଳ ହେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ। ପ୍ରତିକାର- ଗୋମାତାକୁ କିଛି ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ।

Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

  • 1
    Share
error: Content is protected !!