Daily Singha

Mesha
ମେଷ

Brusha
ବୃଷ

Mithuna
ମିଥୁନ

Karkata
କର୍କଟ

Singha
ସିଂହ

Kanya
କନ୍ୟା

Tula
ତୁଳା

Bichha
ବିଛା

Dhanu
ଧନୁ

Makara
ମକର

Kumbha
କୁମ୍ଭ

Mina
ମୀନ

Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

Daily Horoscope Singha

ସିଂହ ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର ମା, ମି, ମୁ, ମେ ହୋଇଥିଲେ: ମଘାନକ୍ଷତ୍ର । ମୋ, ଟା, ଟି, ଟୁ ହୋଇଥିଲେ: ପୂର୍ବାଫାଲଗୁନୀ ନକ୍ଷତ୍ର । ଟେ ହୋଇଥିଲେ: ଉତ୍ତରା ଫାଲଗୁନୀନକ୍ଷତ୍ର

ଶୁଭରଙ୍ଗ: କମଳା, ସଫାଧଳା ଓ ହଳଦୀ, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୧, ଶୁଭରତ୍ନ: ମାଣିକ୍ୟ, ଶୁଭବାର: ସୋମ, ବୁଧ, ରବି ଓ ଗୁରୁବାର, ଶୁଭଦେବୀ: ମା’ ମଙ୍ଗଳା, ଶୁଭଦେବତା: ରାମ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ।

ଘାତବାର: ଶନିବାର, ଘାତମାସ: ଫାଲଗୁନ, ଘାତତିଥି: ଜୟା ବା ୩, ୮, ୧୩, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ମୂଳା, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: ମକର, ଘାତଲଗ୍ନ: ମକର।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ପ୍ରବଳ ପରାକ୍ରମୀ, ମହତ୍ୱାକାଂକ୍ଷୀ, ଅଧ୍ୟୟନପ୍ରିୟ, ଭାବୁକ, କଳ୍ପନାଶୀଳ, ସଚ୍ଚୋଟ, କ୍ଷମାଶୀଳ, କୁଶଳ ପ୍ରବନ୍ଧକ, ନୂତନ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା, ଚତୁର, ବୁଦ୍ଧିମାନ, କୁଶଳବ୍ୟବସାୟୀ, ତେଜଶ୍ୱୀ, ମାତୃୁଭକ୍ତ, ଉଦାର, କୃତଜ୍ଞ, ଦୟାଳୁ, ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଓ ସାହସୀ, କୋ୍ରଧ ଯୁକ୍ତ,ପରୋପକାରୀ, ଯିଦ୍‌ଖୋର, ଦାମ୍ଭିକ, ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟତତ୍ପର, କ୍ଷଣକୋପି ହେଲେମଧ୍ୟ ଦୟାବାନ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ ସିଂହ [August 02, 2021]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ସରକାରୀ କାମରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଦୂରଯାତ୍ରାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ବାଦବିବାଦ, ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଓ ସାକ୍ଷାତ୍କାରରେ ସଫଳ ହେବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନେ ପାଠ ପଢ଼ାରେ ମନଯୋଗ ଦେବେ। ରାଜନୀତିରେ ସମସ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତି ନେଲେ ଉନ୍ନତି ହେବ। କୌଣସି ପୁରାତନ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଶାୟୀ ହେବେ। ଅନେକ ଶୁଭ କର୍ମର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବକେୟା ଅର୍ଥ ଆଦାୟ ହେବ। ପ୍ରତିକାର- ବେଲକାଠରେ ଚନ୍ଦନ ଘୋରି ଧାରଣ କରନ୍ତୁ।

Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

  • 1
    Share
error: Content is protected !!