Daily Kumbha

Mesha
ମେଷ

Brusha
ବୃଷ

Mithuna
ମିଥୁନ

Karkata
କର୍କଟ

Singha
ସିଂହ

Kanya
କନ୍ୟା

Tula
ତୁଳା

Bichha
ବିଛା

Dhanu
ଧନୁ

Makara
ମକର

Kumbha
କୁମ୍ଭ

Mina
ମୀନ


Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

Daily Horoscope Kumbha

କୁମ୍ଭ ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର ଗୁ, ଗେ ହୋଇଥିଲେ: ଧନିଷ୍ଠା ନକ୍ଷତ୍ର । ଗୋ, ସା, ସୀ, ସୁ ହୋଇଥିଲେ: ଶତଭିଷା ନକ୍ଷତ୍ର । ସେ, ସୋ, ଦା ହୋଇଥିଲେ: ପୂର୍ବଭାଦ୍ରପଦ ନକ୍ଷତ୍ର ।

ଶୁଭରଙ୍ଗ: କଳା, ନୀଳ, ଓ ଆକାଶୀ, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୮, ଶୁଭରତ୍ନ: ନୀଳା, ଶୁଭବାର: ଶୁକ୍ର ଓ ଶନିବାର, ଶୁଭଦେବୀ: ମଙ୍ଗଳା ମା’, ଶୁଭଦେବତା: ଶନିଦେବ ।

ଘାତବାର: ଗୁରୁବାର, ଘାତମାସ: ଭାଦ୍ରବ, ଘାତତିଥି: ଜୟା ବା ୩, ୮, ୧୩, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ଆର୍ଦ୍ରା, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: ଧନୁ, ଘାତଲଗ୍ନ: ମିଥୁନ ।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ଅବଧୂତ, ଯୋଗୀ, ସାଧକ, ତପସ୍ୱୀ, ସତ୍ୟଖୋଜୀ, ଅନ୍ୱେଷକ, ଯଶସ୍ୱୀ, ସମ୍ବେଦନଶୀଳ, ସମାଜ ପ୍ରିୟ, କୁଟୁମ୍ବପ୍ରେମୀ, ମତପରିବର୍ତ୍ତନ, ପ୍ରଶାସକ, କଠୋର ପରିଶ୍ରମୀ, କୃତଜ୍ଞ,ଦୟାଳୁ, ବସ୍ତ୍ରାଭୂଷଣ ପ୍ରେମି, ଆଳସୀ, ଦୁରାଗ୍ରହୀ, ସାହସୀ, କ୍ରୋଧଯୁକ୍ତ, ପରୋପକାରୀ, ଯିଦ୍‌ଖୋର,ଦାମ୍ଭିକ, ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟତତ୍ପର, କ୍ଷଣକୋପି ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ କୁମ୍ଭ [February 17, 2020]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ସହଯୋଗୀ ମାନଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇ ନିଜ ଦକ୍ଷତାରୁ ଉଚ୍ଚ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ଶତୃମାନେ ପରାଜିତ ହେବେ। ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତି ଦୂର ହେବ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଶାୟୀ ହେବେ। ବାଣିଜ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଦ୍ଵନ୍ଦିତା ଯୋଗେ ଉନ୍ନତମାନର ଫଳ ପାଇବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମନ୍ଵୟ ରକ୍ଷାକରିବା ଫଳରେ ବନ୍ଧୁତ୍ଵ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରୀକ୍ଷା ଓ ସାକ୍ଷାତ୍କାରରେ ବିଜୟୀହେବେ। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ସୁଧାରି ନେବା ଫଳରେ ସୁଖ ସମ୍ପଦ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଦୀର୍ଘ ସମୟରୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷା କରିଥିବା ଖବର ପାଇ ଖୁସି ହେବେ। ପ୍ରତିକାର:- ଅସହାୟାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।

Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

  • 13
    Shares
error: Content is protected !!