Daily Kumbha


Daily Horoscope Kumbha

କୁମ୍ଭ ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର ଗୁ, ଗେ ହୋଇଥିଲେ: ଧନିଷ୍ଠା ନକ୍ଷତ୍ର । ଗୋ, ସା, ସୀ, ସୁ ହୋଇଥିଲେ: ଶତଭିଷା ନକ୍ଷତ୍ର । ସେ, ସୋ, ଦା ହୋଇଥିଲେ: ପୂର୍ବଭାଦ୍ରପଦ ନକ୍ଷତ୍ର ।

ଶୁଭରଙ୍ଗ: କଳା, ନୀଳ, ଓ ଆକାଶୀ, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୮, ଶୁଭରତ୍ନ: ନୀଳା, ଶୁଭବାର: ଶୁକ୍ର ଓ ଶନିବାର, ଶୁଭଦେବୀ: ମଙ୍ଗଳା ମା’, ଶୁଭଦେବତା: ଶନିଦେବ ।

ଘାତବାର: ଗୁରୁବାର, ଘାତମାସ: ଭାଦ୍ରବ, ଘାତତିଥି: ଜୟା ବା ୩, ୮, ୧୩, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ଆର୍ଦ୍ରା, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: ଧନୁ, ଘାତଲଗ୍ନ: ମିଥୁନ ।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ଅବଧୂତ, ଯୋଗୀ, ସାଧକ, ତପସ୍ୱୀ, ସତ୍ୟଖୋଜୀ, ଅନ୍ୱେଷକ, ଯଶସ୍ୱୀ, ସମ୍ବେଦନଶୀଳ, ସମାଜ ପ୍ରିୟ, କୁଟୁମ୍ବପ୍ରେମୀ, ମତପରିବର୍ତ୍ତନ, ପ୍ରଶାସକ, କଠୋର ପରିଶ୍ରମୀ, କୃତଜ୍ଞ,ଦୟାଳୁ, ବସ୍ତ୍ରାଭୂଷଣ ପ୍ରେମି, ଆଳସୀ, ଦୁରାଗ୍ରହୀ, ସାହସୀ, କ୍ରୋଧଯୁକ୍ତ, ପରୋପକାରୀ, ଯିଦ୍‌ଖୋର,ଦାମ୍ଭିକ, ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟତତ୍ପର, କ୍ଷଣକୋପି ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ କୁମ୍ଭ [November 15, 2018]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ଅଭାବ ଅସୁବିଧା ଥାଇ ମଧ୍ୟ କୌଣସି କାମ ଅଟକିବନାହିଁ। ନିଜ ଚେଷ୍ଟାରେ ବାକିଥିବା ଅର୍ଥ ପାଇବେ। ବନ୍ଧୁ ମିତ୍ରଙ୍କର ସହଯୋଗ, ପ୍ରେରଣା ଓ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତାରେ ନୂତନପନ୍ଥା ଅନୁସରଣ କରିବେ। ଉଚ୍ଚ ସମ୍ଭାବନାର ଆଶା ଓ ଆଶ୍ଵାସନା ଲାଭ କରି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ। ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ସମ୍ପତି କ୍ରୟ କରିବେ। ପରୀକ୍ଷା ଓ ପ୍ରତିଦ୍ଵନ୍ଦିତାରେ ଯଶର ସହ ଉତ୍ତୀର୍ଣ୍ଣ ହେବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ଓ ବନ୍ଧୁ ଲାଭହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ  ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ଓ ପୂର୍ବ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ପ୍ରତିକାର– ଷଣ୍ଢକୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ।

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 6
    Shares
error: Content is protected !!