Daily Dhanu


Daily Horoscope Dhanu

ଧନୁ ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର ଯେ, ଯୋ, ଭା, ଭି ହୋଇଥିଲେ : ମୂଳା ନକ୍ଷତ୍ର । ଭୂ, ଧା, ଫା, ଢ ହୋଇଥିଲେ: ପୂର୍ବାଷାଢା ନକ୍ଷତ୍ର । ଭେ ହୋଇଥିଲେ: ଉତ୍ତରାଷାଢା ନକ୍ଷତ୍ର ।

ଶୁଭରଙ୍ଗ: ହଳଦୀ, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୩, ଶୁଭରତ୍ନ: ପିତ୍ତପୋଖରାଜ, ଶୁଭବାର: ରବି, ଗୁରୁ, ମଙ୍ଗଳବାର, ଶୁଭଦେବୀ: ତାରା, ତାରିଣୀ, ଶୁଭଦେବତା: ଜଗନ୍ନାଥ ।

ଘାତବାର: ଶୁକ୍ରବାର, ଘାତମାସ: ଆଷାଢ, ଘାତତିଥି: ଜୟା ବା ୩, ୮, ୧୩, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ରେବତୀ, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: ବୃଷ, ଘାତଲଗ୍ନ: ବିଛା ।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ଆଦର୍ଶବାଦୀ, ଉତ୍ସାହୀ, ସରଳ, ଲାଳାୟିତ, ତର୍କଶାସ୍ତ୍ରୀ, ପ୍ରେରଣାତ୍ମକ, ପ୍ରଶାସକ, କଠୋରପରିଶ୍ରମୀ, କୃତଜ୍ଞ, ଦୟାଳୁ, ବସ୍ତ୍ରାଭୂଷଣ ପ୍ରେମି, ଆଳସୀ, ଦୁରାଗ୍ରହୀ, ସାହସୀ, କ୍ରୋଧଯୁକ୍ତ, ପରୋପକାରୀ, ଦାମ୍ଭିକ, ବୁଦ୍ଧିମାନ, ଚତୁର, ଉଦାର ପ୍ରକୃତି, ଅଭିଳାଷୀ, ଆକ୍ରମଣକାରୀ, ଏକାଗ୍ରତାର ଅଭାବ, ଅତିବିଶ୍ୱାସପୂର୍ଣ୍ଣ, ଅସଂଗତ ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ ଧନୁ [ December 03, 2022]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ବିଦ୍ୟାକ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ୱନାମ ଅର୍ଜନ କରିବେ। ରାଜନୀତିରେ କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହେବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ପରୀକ୍ଷା ଓ ପ୍ରତିଯୋଗୀତାରେ ଆଶା ମୁତାବକ ଫଳ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରତିଦ୍ଵନ୍ଦିତା ସତ୍ତ୍ୱେ ଲାଭ ସୁନିଶ୍ଚିତ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ପ୍ରୟାସ କରିବେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦରେ କଟିବ। ଭାଗ୍ୟବାଦି ହୋଇ ନିଜ ଗୋଡରେ ନିଜେ ଠିଆ ହେବାକୁ ସାହସ ବାନ୍ଧିବେ। ପ୍ରତିକାର- କୁକୁରକୁ କିଛି ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ।

error: Content is protected !!