Daily Dhanu

Mesha
ମେଷ

Brusha
ବୃଷ

Mithuna
ମିଥୁନ

Karkata
କର୍କଟ

Singha
ସିଂହ

Kanya
କନ୍ୟା

Tula
ତୁଳା

Bichha
ବିଛା

Dhanu
ଧନୁ

Makara
ମକର

Kumbha
କୁମ୍ଭ

Mina
ମୀନ


Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

Daily Horoscope Dhanu

ଧନୁ ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର ଯେ, ଯୋ, ଭା, ଭି ହୋଇଥିଲେ : ମୂଳା ନକ୍ଷତ୍ର । ଭୂ, ଧା, ଫା, ଢ ହୋଇଥିଲେ: ପୂର୍ବାଷାଢା ନକ୍ଷତ୍ର । ଭେ ହୋଇଥିଲେ: ଉତ୍ତରାଷାଢା ନକ୍ଷତ୍ର ।

ଶୁଭରଙ୍ଗ: ହଳଦୀ, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୩, ଶୁଭରତ୍ନ: ପିତ୍ତପୋଖରାଜ, ଶୁଭବାର: ରବି, ଗୁରୁ, ମଙ୍ଗଳବାର, ଶୁଭଦେବୀ: ତାରା, ତାରିଣୀ, ଶୁଭଦେବତା: ଜଗନ୍ନାଥ ।

ଘାତବାର: ଶୁକ୍ରବାର, ଘାତମାସ: ଆଷାଢ, ଘାତତିଥି: ଜୟା ବା ୩, ୮, ୧୩, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ରେବତୀ, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: ବୃଷ, ଘାତଲଗ୍ନ: ବିଛା ।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ଆଦର୍ଶବାଦୀ, ଉତ୍ସାହୀ, ସରଳ, ଲାଳାୟିତ, ତର୍କଶାସ୍ତ୍ରୀ, ପ୍ରେରଣାତ୍ମକ, ପ୍ରଶାସକ, କଠୋରପରିଶ୍ରମୀ, କୃତଜ୍ଞ, ଦୟାଳୁ, ବସ୍ତ୍ରାଭୂଷଣ ପ୍ରେମି, ଆଳସୀ, ଦୁରାଗ୍ରହୀ, ସାହସୀ, କ୍ରୋଧଯୁକ୍ତ, ପରୋପକାରୀ, ଦାମ୍ଭିକ, ବୁଦ୍ଧିମାନ, ଚତୁର, ଉଦାର ପ୍ରକୃତି, ଅଭିଳାଷୀ, ଆକ୍ରମଣକାରୀ, ଏକାଗ୍ରତାର ଅଭାବ, ଅତିବିଶ୍ୱାସପୂର୍ଣ୍ଣ, ଅସଂଗତ ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ ଧନୁ [February 17, 2020]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯେତିକି ପାଇବା କଥା ସେତିକି ହିଁ ପାଇବେ। ଶ୍ରମିକ ଓ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଉପରିସ୍ଥଙ୍କୁ ଆପଣାର କରି କୃପା ଭାଜନ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟମାନେ ଅଧିକ ଲାଭ କରିବେ। ଚାକିରୀଜୀବିମାନେ ନିଜ କ୍ଷେତ୍ରରେ କର୍ମ ଯୋଗକୁ  ଅଧିକ ମହତ୍ତ୍ୱ ଦେବେ । ତଳୁ ଉପର ସ୍ତର ଯାଏଁ ଆଦୃତି ଓ ମାନ୍ୟତା ଅର୍ଜ୍ଜନ କରିବେ । ମାଲିମୋକଦ୍ଦମାରେ ମୁଣ୍ଡ ଉଚ୍ଚା ରହିବ। ରାଜନୀତିରେ ଲୋକସମ୍ପର୍କକୁ ଆଧାରକରି କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ନିଷ୍ଠା ରକ୍ଷାକରି ସାଧୁ ଓ ସଚ୍ଚୋଟ  ଭାବେ ଦାୟିତ୍ୱ ତୁଲାଇବେ। ବାଦବିବାଦ, ପ୍ରତିଯୋଗିତାପରୀକ୍ଷା ଓ ସାକ୍ଷାତ୍କାରରେ ବିଜୟୀ ହେବେ। ପ୍ରତିକାର-ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଭୋଗ ଲଗେଇ ବାଣ୍ଟି ଦିଅନ୍ତୁ।

Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

  • 2
    Shares
error: Content is protected !!