Daily Dhanu


Daily Horoscope Dhanu

ଧନୁ ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର ଯେ, ଯୋ, ଭା, ଭି ହୋଇଥିଲେ : ମୂଳା ନକ୍ଷତ୍ର । ଭୂ, ଧା, ଫା, ଢ ହୋଇଥିଲେ: ପୂର୍ବାଷାଢା ନକ୍ଷତ୍ର । ଭେ ହୋଇଥିଲେ: ଉତ୍ତରାଷାଢା ନକ୍ଷତ୍ର ।

ଶୁଭରଙ୍ଗ: ହଳଦୀ, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୩, ଶୁଭରତ୍ନ: ପିତ୍ତପୋଖରାଜ, ଶୁଭବାର: ରବି, ଗୁରୁ, ମଙ୍ଗଳବାର, ଶୁଭଦେବୀ: ତାରା, ତାରିଣୀ, ଶୁଭଦେବତା: ଜଗନ୍ନାଥ ।

ଘାତବାର: ଶୁକ୍ରବାର, ଘାତମାସ: ଆଷାଢ, ଘାତତିଥି: ଜୟା ବା ୩, ୮, ୧୩, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ରେବତୀ, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: ବୃଷ, ଘାତଲଗ୍ନ: ବିଛା ।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ଆଦର୍ଶବାଦୀ, ଉତ୍ସାହୀ, ସରଳ, ଲାଳାୟିତ, ତର୍କଶାସ୍ତ୍ରୀ, ପ୍ରେରଣାତ୍ମକ, ପ୍ରଶାସକ, କଠୋରପରିଶ୍ରମୀ, କୃତଜ୍ଞ, ଦୟାଳୁ, ବସ୍ତ୍ରାଭୂଷଣ ପ୍ରେମି, ଆଳସୀ, ଦୁରାଗ୍ରହୀ, ସାହସୀ, କ୍ରୋଧଯୁକ୍ତ, ପରୋପକାରୀ, ଦାମ୍ଭିକ, ବୁଦ୍ଧିମାନ, ଚତୁର, ଉଦାର ପ୍ରକୃତି, ଅଭିଳାଷୀ, ଆକ୍ରମଣକାରୀ, ଏକାଗ୍ରତାର ଅଭାବ, ଅତିବିଶ୍ୱାସପୂର୍ଣ୍ଣ, ଅସଂଗତ ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ ଧନୁ [January 23 2019]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ନିଜର ଯୋଜନାମୁତାବକ କାମକଲେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅସୁବିଧା ହେବନାହିଁ। ମାଲିମୋକଦ୍ଦମାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା କାମର ଶୁଭସୂଚନା ମିଳିବ। କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ହେବେ। ଶିଳ୍ପ, ବାଣିଜ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହେବାସହ ଶତୃମାନେ ଦୂରେଇ ଯିବେ। ନୂତନ ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିଯିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ନିର୍ମାଣାଧୀନ କାମ ଅଟକି ରହିବ ନାହିଁ। ମହିଳାମାନେ ପିଲାମାନଙ୍କ ସଫଳତା  ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରି ଖୁସି ରହିବେ। ପାରିବାରିକ ତିକ୍ତତା ଦୂର ହୋଇ ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ପ୍ରତିକାର-ପିତା ମାତାଙ୍କ ପାଦଛୁଇଁ ପ୍ରଣାମ କରନ୍ତୁ।

  • 2
    Shares
error: Content is protected !!