Daily Karkata

Mesha
ମେଷ

Brusha
ବୃଷ

Mithuna
ମିଥୁନ

Karkata
କର୍କଟ

Singha
ସିଂହ

Kanya
କନ୍ୟା

Tula
ତୁଳା

Bichha
ବିଛା

Dhanu
ଧନୁ

Makara
ମକର

Kumbha
କୁମ୍ଭ

Mina
ମୀନ


Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

Daily Horoscope Karkata

କର୍କଟ ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର ହୀ ହୋଇଥିଲେ: ପୁନର୍ବସୁନକ୍ଷତ୍ର । ହୁ, ହେ, ହୋ, ଡା ହୋଇଥିଲେ: ପୁଷ୍ୟାନକ୍ଷତ୍ର । ଡି,ଡୁ,ଡେ,ଡୋ ହୋଇଥିଲେ: ଅଶ୍ଳେଷାନକ୍ଷତ୍ର୍ର

ଶୁଭରଙ୍ଗ: ସଫାଧଳା ଓ କ୍ରୀମ୍‌, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୨, ଶୁଭରତ୍ନ: ମୁକ୍ତା, ଶୁଭବାର: ସୋମ, ଶୁକ୍ର, ରବି ଓ ଶନିବାର, ଶୁଭଦେବୀ: ତ୍ରୀପୁରାସୁନ୍ଦରୀ, ଶୁଭଦେବତା: ଶିବ ଓ ଚନ୍ଦ୍ର ।

ଘାତବାର: ବୁଧବାର, ଘାତମାସ: ମାଘ, ଘାତତିଥି: ଭଦ୍ରା ବା ୨, ୭, ୧୨, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ଅନୁରାଧା, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: ସିଂହ, ଘାତଲଗ୍ନ: ତୁଳା ।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ଅଧ୍ୟୟନପ୍ରିୟ, ଜଳପ୍ରିୟ, ଭାବୁକ, ଅସୁସ୍ଥ ଶରୀର, କଳ୍ପନାଶୀଳ, ସଚ୍ଚୋଟ, ଅକ୍ଷମାଶୀଳ, କୁଶଳ ପ୍ରବନ୍ଧକ, ନୂତନ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା, ଚତୁର, ବୁଦ୍ଧିମାନ, କୁଶଳ ବ୍ୟବସାୟୀ, ନିଷ୍ଠୁର, ମାତୃୁଭକ୍ତ, କୃତଜ୍ଞ, ଦୟାଳୁ, ସାହସୀ, କ୍ରୋଧଯୁକ୍ତ, ପରୋପକାରୀ, ଯିଦ୍‌ଖୋର, ଦାମ୍ଭିକ, ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟତତ୍ପର, କ୍ଷଣକୋପି ହେଲେମଧ୍ୟ ଦୟାବାନ ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ କର୍କଟ [February 17, 2020]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଉତ୍ତମ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବସନ ଭୂଷଣରେ ଅଧିକ ବ୍ୟୟ ଘଟିବ। ବେପରୁଆ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଯୋଗୁ ଉଚ୍ଚବର୍ଗଙ୍କ ଠାରୁ ସମାଲୋଚିତ ହେବେ। ପରିସ୍ଥିତି ଯେତେ ଜଟିଳ ହେଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ। ପ୍ରତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିନୟପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା କହି ପରିସ୍ଥିତିକୁ ହାଲୁକା କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ। କୌଣସି ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଭେଟ ହେବ। ବନ୍ଧୁ ମିତ୍ରଙ୍କର ସହଯୋଗ, ପ୍ରେରଣା ଓ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତାରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ସୁଖରେ ଆଶାଜନକ ଫଳପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ପ୍ରତିକାର-ମାଆବାପା, ଗୁରୁଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ କରନ୍ତୁ।

Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

error: Content is protected !!