Daily Karkata


Daily Horoscope Karkata

କର୍କଟ ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର ହୀ ହୋଇଥିଲେ: ପୁନର୍ବସୁନକ୍ଷତ୍ର । ହୁ, ହେ, ହୋ, ଡା ହୋଇଥିଲେ: ପୁଷ୍ୟାନକ୍ଷତ୍ର । ଡି,ଡୁ,ଡେ,ଡୋ ହୋଇଥିଲେ: ଅଶ୍ଳେଷାନକ୍ଷତ୍ର୍ର

ଶୁଭରଙ୍ଗ: ସଫାଧଳା ଓ କ୍ରୀମ୍‌, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୨, ଶୁଭରତ୍ନ: ମୁକ୍ତା, ଶୁଭବାର: ସୋମ, ଶୁକ୍ର, ରବି ଓ ଶନିବାର, ଶୁଭଦେବୀ: ତ୍ରୀପୁରାସୁନ୍ଦରୀ, ଶୁଭଦେବତା: ଶିବ ଓ ଚନ୍ଦ୍ର ।

ଘାତବାର: ବୁଧବାର, ଘାତମାସ: ମାଘ, ଘାତତିଥି: ଭଦ୍ରା ବା ୨, ୭, ୧୨, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ଅନୁରାଧା, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: ସିଂହ, ଘାତଲଗ୍ନ: ତୁଳା ।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ଅଧ୍ୟୟନପ୍ରିୟ, ଜଳପ୍ରିୟ, ଭାବୁକ, ଅସୁସ୍ଥ ଶରୀର, କଳ୍ପନାଶୀଳ, ସଚ୍ଚୋଟ, ଅକ୍ଷମାଶୀଳ, କୁଶଳ ପ୍ରବନ୍ଧକ, ନୂତନ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା, ଚତୁର, ବୁଦ୍ଧିମାନ, କୁଶଳ ବ୍ୟବସାୟୀ, ନିଷ୍ଠୁର, ମାତୃୁଭକ୍ତ, କୃତଜ୍ଞ, ଦୟାଳୁ, ସାହସୀ, କ୍ରୋଧଯୁକ୍ତ, ପରୋପକାରୀ, ଯିଦ୍‌ଖୋର, ଦାମ୍ଭିକ, ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟତତ୍ପର, କ୍ଷଣକୋପି ହେଲେମଧ୍ୟ ଦୟାବାନ ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ କର୍କଟ [November 15, 2018]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାର ଶିଳାନ୍ୟାସ କଲେ, ତାହା ଦୀର୍ଘ ସ୍ଥାୟୀହେବ ଓ ବହୁବିଧ ଲାଭ ମିଳିବ। ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା ଯୋଗ ଅଛି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଉଚ୍ଚମାନ୍ୟତା ରକ୍ଷା କରି ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଦୃଢ କରିପାରିବେ। ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବଙ୍କ ଚେଷ୍ଟାରେ ବାକିଥିବା ଅର୍ଥ ପାଇବେ। ଅନେକ ସୁଯୋଗ ହାତପାହାନ୍ତାରେ ପହଞ୍ଚିବ। ଭାତୃ ବିବାଦ, ଜମି ବାଡି ଓ ଘର ଜାଗା ନେଇଥିବା ଦ୍ଵନ୍ଦର ସମାଧାନ ହେବ। ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶାନ୍ତି ବିରାଜମାନ କରିବ। ପ୍ରତିକାର- ଅସହାୟକୁ ନିରାଶ କରିବେ ନାହିଁ।

 

 

 

 

 

 

 

 

error: Content is protected !!