Daily Karkata

Mesha
ମେଷ

Brusha
ବୃଷ

Mithuna
ମିଥୁନ

Karkata
କର୍କଟ

Singha
ସିଂହ

Kanya
କନ୍ୟା

Tula
ତୁଳା

Bichha
ବିଛା

Dhanu
ଧନୁ

Makara
ମକର

Kumbha
କୁମ୍ଭ

Mina
ମୀନ

Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

Daily Horoscope Karkata

କର୍କଟ ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର ହୀ ହୋଇଥିଲେ: ପୁନର୍ବସୁନକ୍ଷତ୍ର । ହୁ, ହେ, ହୋ, ଡା ହୋଇଥିଲେ: ପୁଷ୍ୟାନକ୍ଷତ୍ର । ଡି,ଡୁ,ଡେ,ଡୋ ହୋଇଥିଲେ: ଅଶ୍ଳେଷାନକ୍ଷତ୍ର୍ର

ଶୁଭରଙ୍ଗ: ସଫାଧଳା ଓ କ୍ରୀମ୍‌, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୨, ଶୁଭରତ୍ନ: ମୁକ୍ତା, ଶୁଭବାର: ସୋମ, ଶୁକ୍ର, ରବି ଓ ଶନିବାର, ଶୁଭଦେବୀ: ତ୍ରୀପୁରାସୁନ୍ଦରୀ, ଶୁଭଦେବତା: ଶିବ ଓ ଚନ୍ଦ୍ର ।

ଘାତବାର: ବୁଧବାର, ଘାତମାସ: ମାଘ, ଘାତତିଥି: ଭଦ୍ରା ବା ୨, ୭, ୧୨, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ଅନୁରାଧା, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: ସିଂହ, ଘାତଲଗ୍ନ: ତୁଳା ।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ଅଧ୍ୟୟନପ୍ରିୟ, ଜଳପ୍ରିୟ, ଭାବୁକ, ଅସୁସ୍ଥ ଶରୀର, କଳ୍ପନାଶୀଳ, ସଚ୍ଚୋଟ, ଅକ୍ଷମାଶୀଳ, କୁଶଳ ପ୍ରବନ୍ଧକ, ନୂତନ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା, ଚତୁର, ବୁଦ୍ଧିମାନ, କୁଶଳ ବ୍ୟବସାୟୀ, ନିଷ୍ଠୁର, ମାତୃୁଭକ୍ତ, କୃତଜ୍ଞ, ଦୟାଳୁ, ସାହସୀ, କ୍ରୋଧଯୁକ୍ତ, ପରୋପକାରୀ, ଯିଦ୍‌ଖୋର, ଦାମ୍ଭିକ, ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟତତ୍ପର, କ୍ଷଣକୋପି ହେଲେମଧ୍ୟ ଦୟାବାନ ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ କର୍କଟ [January 25, 2021]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ଶାରୀରିକ କଷ୍ଟ ଦୂର ହେବ । ସମସ୍ତ ଫଇସଲା ଓ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ବୁଦ୍ଧିମତାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ରାଜକୀୟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଦୂରଯାତ୍ରାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଧୁରି ଯିବ, ଯଶ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମିଳିବ । ନୂଆ ଚାକିରୀ ହେବାର ଅଫର୍ ମିଳିବ । ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିପାରେ । ନିଜକୁ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ଓ ସୁରକ୍ଷିତ ଅନୁଭବ କରିବେ । ବିଦ୍ୟା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ଓ ମନ ଖୁସି ରହିବ । ଅବିବାହିତ ଯୁବକ ଯୁବତୀମାନଙ୍କର ବିବାହ ସ୍ଥିର ହେବ । ପ୍ରତିକାର-ମାଆବାପା, ଗୁରୁଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ କରନ୍ତୁ ।

Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

error: Content is protected !!