Daily Makar


Daily Horoscope Makar

ମକର ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର ଭୋ, ଜା, ଜୀ ହୋଇଥିଲେ: ଉତ୍ତରାଷାଢା ନକ୍ଷତ୍ର । ଜୁ, ଜେ, ଜୋ, ଖା ହୋଇଥିଲେ: ଅଭିଜିତ ନକ୍ଷତ୍ର । ଖୂ, ଖୁ, ଖେ, ଖୋ ହୋଇଥିଲେ: ଶ୍ରବଣା ନକ୍ଷତ୍ର । ଗା, ଗୀ, ହୋଇଥିଲେ: ଧନିଷ୍ଠା ନକ୍ଷତ୍ର ।

ଶୁଭରଙ୍ଗ: କଳା, ନୀଳ, ଓ ଆକାଶୀ, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୮, ଶୁଭରତ୍ନ: ନୀଳା, ଶୁଭବାର: ଶୁକ୍ର ଓ ଶନିବାର, ଶୁଭଦେବୀ: କାଳୀ, ଶୁଭଦେବତା: ଶନିଦେବ ।

ଘାତବାର: ମଙ୍ଗଳବାର, ଘାତମାସ: ଶ୍ରାବଣ, ଘାତତିଥି: ରିକ୍ତା ବା ୪, ୯, ୧୪, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ରୋହିଣୀ, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: ସିଂହ, ଘାତଲଗ୍ନ: କୁମ୍ଭ ।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ପ୍ରଶାସକ, କଠୋର ପରିଶ୍ରମୀ, କୃତଜ୍ଞ, ଦୟାଳୁ, ବସ୍ତ୍ରାଭୂଷଣ ପ୍ରେମି, ଆଳସୀ, ଦୁରାଗ୍ରହୀ, ସାହସୀ, କ୍ରୋଧଯୁକ୍ତ,ପରୋପକାରୀ, ଯିଦ୍‌ଖୋର, ଦାମ୍ଭିକ, ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟତତ୍ପର, କ୍ଷଣକୋପି।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ ମକର [March 22, 2019]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ସଭାସମିତି, ସାହିତ୍ୟ ଓ କଳାକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଗଠନମୂଳକ ପ୍ରସ୍ତାବ ନେଇ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ପରିବହନ ଓ ବ୍ୟବସାୟିକସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ ହେବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ ବଳାଇ ଧର୍ମାନୁଷ୍ଠାନ ଦିଗରୁ ପ୍ରେରଣା ମିଳିବ। କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉପରିସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ମାନ ମିଳିବ ଓ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ  ଚେଷ୍ଟା କଲେ ବହୁତ ଦିନରୁ ରହିଥିବା ବାକିଟଙ୍କା ମିଳିଯିବ। ଶିକ୍ଷାକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ନିର୍ମାଣଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟିତ ହେବେ। ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ପ୍ରତିକାର- ଷଣ୍ଢକୁ ରୁଟି ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ।

  • 1
    Share
error: Content is protected !!