Daily Makar


Daily Horoscope Makar

ମକର ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର ଭୋ, ଜା, ଜୀ ହୋଇଥିଲେ: ଉତ୍ତରାଷାଢା ନକ୍ଷତ୍ର । ଜୁ, ଜେ, ଜୋ, ଖା ହୋଇଥିଲେ: ଅଭିଜିତ ନକ୍ଷତ୍ର । ଖୂ, ଖୁ, ଖେ, ଖୋ ହୋଇଥିଲେ: ଶ୍ରବଣା ନକ୍ଷତ୍ର । ଗା, ଗୀ, ହୋଇଥିଲେ: ଧନିଷ୍ଠା ନକ୍ଷତ୍ର ।

ଶୁଭରଙ୍ଗ: କଳା, ନୀଳ, ଓ ଆକାଶୀ, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୮, ଶୁଭରତ୍ନ: ନୀଳା, ଶୁଭବାର: ଶୁକ୍ର ଓ ଶନିବାର, ଶୁଭଦେବୀ: କାଳୀ, ଶୁଭଦେବତା: ଶନିଦେବ ।

ଘାତବାର: ମଙ୍ଗଳବାର, ଘାତମାସ: ଶ୍ରାବଣ, ଘାତତିଥି: ରିକ୍ତା ବା ୪, ୯, ୧୪, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ରୋହିଣୀ, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: ସିଂହ, ଘାତଲଗ୍ନ: କୁମ୍ଭ ।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ପ୍ରଶାସକ, କଠୋର ପରିଶ୍ରମୀ, କୃତଜ୍ଞ, ଦୟାଳୁ, ବସ୍ତ୍ରାଭୂଷଣ ପ୍ରେମି, ଆଳସୀ, ଦୁରାଗ୍ରହୀ, ସାହସୀ, କ୍ରୋଧଯୁକ୍ତ,ପରୋପକାରୀ, ଯିଦ୍‌ଖୋର, ଦାମ୍ଭିକ, ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟତତ୍ପର, କ୍ଷଣକୋପି।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ ମକର [August 22, 2019]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ସରକାରୀ କାମରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ପାରିବାରିକ ମାମଲା ବହୁତ ଶାନ୍ତି ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ପରିଲକ୍ଷିତ ହୋଇ ଭଲ ରହିବ। ବହୁତ ଦିନରୁ ଯେଉଁ କାମ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ ତାହା ଆଜି ଅଳ୍ପ ପ୍ରୟାସରେ ପୂର୍ଣ ହୋଇଯିବ। ନୂଆଲକ୍ଷ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ହୋଇପାରୁ ନଥିବା କାମକୁ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଓ ସାହସ ଦ୍ଵାରା କରି ଦେଖାଇବେ। ସାମାଜିକ ପତିଆରା ଅମଳିନ ରହିବ। ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀମାନେ ପଢ଼ା ପଢ଼ିରେ ମନଯୋଗ ଦେଇ ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସଫଳ ହେବେ। ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହ ସୁସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ। ପ୍ରତିକାର- ଅସହାୟଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଦିଅନ୍ତୁ।

  • 1
    Share
error: Content is protected !!