Daily Bichha


Daily Horoscope Bichha

ବିଛା ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର ତୋ ହୋଇଥିଲେ: ବିଶାଖା ନକ୍ଷତ୍ର । ନା, ନୀ, ନୂ, ନେ ହୋଇଥିଲେ: ଅନୁରାଧା ନକ୍ଷତ୍ର ନୋ, ଯା, ଯୁ ହୋଇଥିଲେ: ଜ୍ୟେଷ୍ଠା ନକ୍ଷତ୍ର ।

ଶୁଭରଙ୍ଗ: ଲାଲ, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୯, ଶୁଭରତ୍ନ: ରକ୍ତପ୍ରବାଳ, ଶୁଭବାର: ରବିବାର ଓ ମଙ୍ଗଳବାର, ଶୁଭଦେବୀ: ମଙ୍ଗଳା ମା’, ଶୁଭଦେବତା: ଋଦ୍ରଦେବ ।

ଘାତବାର: ଶୁକ୍ରବାର, ଘାତମାସ: ଜ୍ୟେଷ୍ଠ, ଘାତତିଥି: ନନ୍ଦା ବା ୧, ୬, ୧୧, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ରେବତୀ, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: ବୃଷ, ଘାତଲଗ୍ନ: ବିଛା ।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ଅନୀତି ନିୟମରେ ଚଳଣି, ଗଣକ, ସନ୍ଥ, ସମୀକ୍ଷକ, ସାହସୀ, କ୍ରୋଧଯୁକ୍ତ, କର୍ତ୍ତବ୍ୟନିଷ୍ଠ, ପରୋପକାରୀ, ଯିଦ୍‌ଖୋର, ଦାମ୍ଭିକ, ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟତତ୍ପର, ଏକବୁଝା, ସ୍ପଷ୍ଟବାଦୀ ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ ବିଛା [October 22, 2019]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ପରିବାରରେ ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ଜାରିରହିବ। ପରସ୍ପରକୁ ସାହାଯ୍ୟ ସହଯୋଗ କରି, ଗଠନମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟ ହାତକୁ ନେବେ। ଆୟ ଉପାର୍ଜନରେ ବାଧା ନାହିଁ। ପ୍ରମୋଶନ ସୂଚନାପାଇ ଖୁସି ହେବେ ଅସନ୍ତୋଷ, ଭ୍ରମଣକାଳରେ କ୍ଲେଶ, ସହକର୍ମୀଙ୍କସହ ବିବାଦ ମେଣ୍ଟିଯିବ। ବାଦବିବାଦ, ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ସାକ୍ଷାତ୍କାରରେ ସଫଳହେବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶାତୀତ ଲାଭ ମିଳିବ। ଆୟ ଊତ୍ତମ ସ୍ଥଳେ କେତେକ ବାଧା ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଦେଖାଦେଇ ପାରେ। ରାଜନୀତିରେ ବାକ୍ୟ ସଂଯମତା ରଖିଲେ ଉଚ୍ଚପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ଅଧ୍ୟୟନ, ଅଧ୍ୟାପନା ତଥା ରଚନାତ୍ମକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ। ପ୍ରତିକାର:- କୁକୁରକୁ ଖାଦ୍ୟ ଦିଅନ୍ତୁ।

error: Content is protected !!