Daily Bichha

Mesha
ମେଷ

Brusha
ବୃଷ

Mithuna
ମିଥୁନ

Karkata
କର୍କଟ

Singha
ସିଂହ

Kanya
କନ୍ୟା

Tula
ତୁଳା

Bichha
ବିଛା

Dhanu
ଧନୁ

Makara
ମକର

Kumbha
କୁମ୍ଭ

Mina
ମୀନ


Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

Daily Horoscope Bichha

ବିଛା ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର ତୋ ହୋଇଥିଲେ: ବିଶାଖା ନକ୍ଷତ୍ର । ନା, ନୀ, ନୂ, ନେ ହୋଇଥିଲେ: ଅନୁରାଧା ନକ୍ଷତ୍ର ନୋ, ଯା, ଯୁ ହୋଇଥିଲେ: ଜ୍ୟେଷ୍ଠା ନକ୍ଷତ୍ର ।

ଶୁଭରଙ୍ଗ: ଲାଲ, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୯, ଶୁଭରତ୍ନ: ରକ୍ତପ୍ରବାଳ, ଶୁଭବାର: ରବିବାର ଓ ମଙ୍ଗଳବାର, ଶୁଭଦେବୀ: ମଙ୍ଗଳା ମା’, ଶୁଭଦେବତା: ଋଦ୍ରଦେବ ।

ଘାତବାର: ଶୁକ୍ରବାର, ଘାତମାସ: ଜ୍ୟେଷ୍ଠ, ଘାତତିଥି: ନନ୍ଦା ବା ୧, ୬, ୧୧, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ରେବତୀ, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: ବୃଷ, ଘାତଲଗ୍ନ: ବିଛା ।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ଅନୀତି ନିୟମରେ ଚଳଣି, ଗଣକ, ସନ୍ଥ, ସମୀକ୍ଷକ, ସାହସୀ, କ୍ରୋଧଯୁକ୍ତ, କର୍ତ୍ତବ୍ୟନିଷ୍ଠ, ପରୋପକାରୀ, ଯିଦ୍‌ଖୋର, ଦାମ୍ଭିକ, ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟତତ୍ପର, ଏକବୁଝା, ସ୍ପଷ୍ଟବାଦୀ ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ ବିଛା [July 04, 2020]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ଶାରିରୀକ ସୁସ୍ଥତା ସହ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେବ। କୌଣସି ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇ ପାରନ୍ତି। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଭେଟ ହୋଇ ଆଗକୁ ବଢିବାରେ ସହାୟତା ମିଳିବ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରି ନିଜର ପତିଆରା ବଜାୟ ରଖିବେ। ବ୍ୟାପାର ଓ କାରବାରରେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବାର ଯୋଗଅଛି। ଭାଗୀଦାରୀଙ୍କ ସହିତ ଲାଗିରହିଥିବା ବିବାଦ ବା ମତଭେଦର ନିରାକରଣ ହୋଇଯିବ। ଲେଖନ, କଳା ଓ ସମ୍ପାଦନ ଆଦିରେ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଉନ୍ନତି ହେବ। ବନ୍ଧୁ ମିତ୍ରଙ୍କ ଆଗମନ ହେବା ଫଳରେ ଶୁଭ ସମାଚାର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। କୌଣସି ରୋଚକ ବା ଜ୍ଞାନବର୍ଦ୍ଧକ ସାହିତ୍ୟ ପ୍ରତି ମନ ବଳାଇବେ। ପ୍ରତିକାର-ମାଆବାପା, ଗୁରୁଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ କରନ୍ତୁ।

Create New Janma Patrika | Jataka Bichara

error: Content is protected !!