Daily Tula


Daily Horoscope Tula

ତୁଳା ରାଶି

ନାମର ମୂଳ ଅକ୍ଷର ରା, ରି ହୋଇଥିଲେ: ଚିତ୍ରା ନକ୍ଷତ୍ର। ରୁ, ରେ, ରୋ, ତା ହୋଇଥିଲେ: ସ୍ୱାତୀ ନକ୍ଷତ୍ର। ତି, ତୁ ତେ ହୋଇଥିଲେ: ବିଶାଖା ନକ୍ଷତ୍ର।

ଶୁଭରଙ୍ଗ: ଧଳା, ଶୁଭଅଙ୍କ: ୬, ଶୁଭରତ୍ନ: ହୀରା ଓ ଶ୍ୱେତପୋଖରାଜ, ଶୁଭବାର: ଶୁକ୍ର ଓ ଶନିବାର, ଶୁଭଦେବୀ: କମଳା, ଶ୍ରୀଲକ୍ଷ୍ମୀ, ଶୁଭଦେବତା: ଋଦ୍ରଦେବ।

ଘାତବାର: ଗୁରୁବାର, ଘାତମାସ: ବୈଶାଖ, ଘାତତିଥି: ରିକ୍ତା ବା ୪, ୯, ୧୪, ଘାତନକ୍ଷତ୍ର: ଶତଭିଷା, ଘାତଚନ୍ଦ୍ର: ଧନୁ, ଘାତଲଗ୍ନ: କନ୍ୟା।

ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ: ଅନ୍ୱେଷକ, ସମିକ୍ଷକ, ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ, ଆକର୍ଷକବାଣୀ, ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ, ଗୁରୁଭକ୍ତ, କୃତଜ୍ଞ, ଦୟାଳୁ, ବସ୍ତ୍ରାଭୂଷଣ ପ୍ରେମି, ଆଳସୀ, ଦୁରାଗ୍ରହୀ, ସାହସୀ, କ୍ରୋଧଯୁକ୍ତ, ପରୋପକାରୀ, ଯିଦ୍‌ଖୋର,ଦାମ୍ଭିକ, ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟତତ୍ପର, ଇର୍ଷାଳୁ, ଘମଣ୍ଡି, ଧୂର୍ତ୍ତ।


ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ ତୁଳା [ December 03, 2022]

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ସନ୍ତାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭସମ୍ବାଦ ପାଇବେ ଓ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ସୁଖରେ ଆଶାଜନକ ଫଳପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ନିଜର ଯୋଗ୍ୟତା ଓ କ୍ଷମତାର ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବା ସହ ଟଙ୍କାର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ। ଖାଦ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟୀ ମାନେ ପ୍ରଚୁର ଲାଭ କରିବେ। ରାଜନୀତିରେ ସମ୍ମାନର ସହିତ କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହେବେ। ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ନେହସଦ୍ଭାବର ବୃଦ୍ଧିହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ବୃଦ୍ଧି ହେବା ସହ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ। ପ୍ରତିକାର- ଧଳା ରୁମାଲଟିଏ ପାଖରେ ରଖନ୍ତୁ।

error: Content is protected !!