Yearly Mina Rashiphala

ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଅନ୍ୟମାନକ ସହିତ
  • 8
    Shares

Mesha barsika rasifala
ମେଷ
yearly odia rasiphala for brusha
ବୃଷ
Mithuna odia rasifala 2018
ମିଥୁନ
Karkata oriya barshika rashiphala
କର୍କଟ
Singha barsika horoscope
ସିଂହ
Kanya rashi phal for 2018
କନ୍ୟା
Libra odia horoscope Tula
ତୁଳା
Bichha this year rasifala
ବିଛା
Dhanu rasi astrology 2018
ଧନୁ
Barsika Makara oriya horoscope
ମକର
Odia Kumbha yearly rasifala
କୁମ୍ଭ
Odia Mina 2018 rasifala
ମୀନ

Yearly Horoscope Mina

ମୀନ ରାଶି

ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରୁ ରବି, ଶୁକ୍ର ଓ ଶନି ଦଶମରେ, ଚନ୍ଦ୍ର ଚତୁର୍ଥରେ, ମଙ୍ଗଳ ଓ ଗୂରୁ ଅଷ୍ଟମରେ, ବୁଧ ନବମରେ, ରାହୁ ପଞ୍ଚମରେ ଓ କେତୁ ଏକାଦଶରେ ଅବସ୍ଥାନ କରିଛନ୍ତି ।


 

ବାର୍ଷିକ ରାଶିଫଳ ମୀନ ୨୦୧୮

ଦୈନିକ ସାପ୍ତାହିକ ମାସିକ ବାର୍ଷିକ

ବାର୍ଷିକ ଶୁଭାଶୁଭ ଫଳ: 

ମୀନରାଶି ଜାତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଶୁଭାଶୁଭ ମିଶ୍ରିତଫଳ ଭୋଗ କରିବେ । ତେଣୁ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରୁ ଯଥାବିଧି ପ୍ରତିକାର କରିଚାଲିବା ଆବଶ୍ୟକ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖରେ କାଟିବେ ଅତି ନିକଟତର ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବଙ୍କସହ ପ୍ରିୟତା ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ସନ୍ତାନ ସନ୍ତତି ମାନଙ୍କପାଇଁ ବର୍ଷ ଫଳ ଉତ୍ତମ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶାନ୍ତି ସୃଷ୍ଟି ହେଇ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ସମନ୍ଵୟ ରକ୍ଷା କରିବା ମଧ୍ୟରେ ଅତୀବ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜ ସରଳରେ ସମାଧାନ କରିପାରିବେ । କର୍ମର ଜଞ୍ଜାଳରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ସମୟର ଭୀଷଣ ଆଭାବ ପରିଲକ୍ଷିତ ହେବ । ପୂର୍ବରୁ ଥିବା ଭୁଲ ବୁଝାମଣା କଟିଯାଇ ମାନସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧିହେବ । ନିମ୍ନବର୍ଗୀୟଙ୍କ ମେଳରେ ଉଚ୍ଚ ମନୋବୃତ୍ତିର ଶିକାର ହୋଇ ବହୁ ହିତୈଷୀଙ୍କ ସହାନୁଭୂତି ପାଇବେ । ଗତାନୁଗତିକ ଅର୍ଥୋପାର୍ଜନରେ କିଛି ବିଶ୍ରୂଙ୍ଖଳା ଘଟିବାର ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଆବଶ୍ୟକତାରୁ ଅଧିକ ପ୍ରାପ୍ତିର ଆସକ୍ତି କାରଣରୁ ଆଦର୍ଶ ଓ ନୀତି ବହିର୍ଭୂତ ହେବା ସମ୍ଭବ । ଯଦିଚ ଗଡି ଚାଲିଥିବା କେତେକ ସମସ୍ୟା କଟିବାର ନାହିଁ, ତଥାପି ସମସ୍ୟାର ପୀଡାପ୍ରଦ ପ୍ରକୋପ ଦବିଯିବା ଫଳରେ ଉତ୍ସାହ-ଉଦ୍ଦୀପନାଯୁକ୍ତ ଜୀବନଚର୍ଯ୍ୟାକୁ ଆପଣେଇ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା କିଛି ନାହିଁ । ଶତୃମାନେ ଭୂମିଗତ ହେବା ଫଳରେ ଭୟ ଓ ଆଶଙ୍କାପ୍ରଦ ମାନସିକତା ଦୂର ହେବ । ଦବି ଯାଇଥିବା ଲୋକସମ୍ପର୍କ ପୁନରୁଜ୍ଜୀବିତ ହୋଇ ଉଠିବ ଓ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ । ଏପରି ଶୁଭପ୍ରଦ ସୂଚନା ସତ୍ତ୍ୱେ ମୋଟାମୋଟି ସମୟ ଯେ ଭଲ ନୁହେଁ, ଏକଥା ସ୍ମରଣ ରଖିବାକୁ ହେବ ଓ ଆବଶ୍ୟକ ସତର୍କତା ଗ୍ରହଣରେ ହେଳା ନକରିବା ଉଚିତ ହେବ । ନିଜ ଲୋକ ବି କେତେକ କଙ୍କଡା ଭଳି ସ୍ଵାଭାବିକ ଗୋଡଟଣା ବୃତ୍ତିର ଚମତ୍କାର କରିବେ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅତି ଉତ୍ତମ ଫଳ ପଦୋନ୍ନତିନିଶ୍ଚୟ ହେବ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମୁଖରୁ ପ୍ରଶଂସାବାଣୀ ଶୁଣିବେ । ପଦସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଆସ୍ଥାଭାଜନ ହେବେ । ବର୍ଷର ପ୍ରଥମାର୍ଦ୍ଧର ଶେଷବେଳକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରର ସୂଚନା ପାଇବେ ।

ମହିଳା ମାନଙ୍କ ପାଇଁ: 

ଗୃହିଣୀମାନେ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ମୁଖ୍ୟତା ଲାଭ କରିବେ । ଗୁରୁଜନମାନଙ୍କର ଆଦରଣୀୟା ହେବେ । ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନ ତଥା ସେବା ଓ ସାମାଜିକ ଅନୁଷ୍ଠାନରେ ଯୋଗ ଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ । ଧର୍ମାନ୍ଧତାରୁ ଦୂରେଇ ରହି, ଅଧ୍ୟାତ୍ମିକତାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ଚଳିବେ । ସଙ୍କୁଚିତ ସ୍ଥିତିର ଅଧୀନ ହୋଇ ଘୋଷାରି ହେବେ ଓ ପ୍ରଚୁର ଖଟଣି ଖଟି ନିଜର ଭାବ ମୂର୍ତ୍ତିକୁ ବଜାୟ ରଖିବେ । ଖଟଣିରେ ରୁଦ୍ଧଶ୍ଵାସ ହେଲେ ବି କେଉଁଠୁ ଆହାପଦେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିବ ନାହିଁ । ମାନ-ଅଭିମାନ, ରାଗ-ରୁଷାର କୌଣସି ଅନୁକୂଳ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦୃଶ୍ୟ ହେବ ନାହିଁ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଯନ୍ତ୍ରବତ୍ ଚଳପ୍ରଚଳ ହେବେ । ଫଳରେ ଦାଦନ ଖଟିବା ଭଳି ବୋଧ ହେବ । ବୁଦ୍ଧି ବିବେକ ଖେଳାଇ ପ୍ରତିକୂଳ ସ୍ରୋତକୁ ଅନୁକୂଳ ଦିଗରେ ମୁହାଁଇ ଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ସାମର୍ଥ୍ୟ ଯୁଟିବ । ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତି ଓ ମାନସମ୍ମ।ନ ବଜାୟ ରହିବ । ସମସ୍ତଙ୍କ ମେଳରେ ରହି ମଧ୍ୟ ନିଃସଙ୍ଗତା ଓ ଆବଦ୍ଧ ହେବେ । ଲଘୁଜନ ଓ ସେବାକାରୀମାନଙ୍କ ଚଞ୍ଚକତାରେ ଅସମ୍ମ।ନଜନକ ସ୍ଥିତି ପରିଲକ୍ଷିତ ହେବ । ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ବହୁ କଷ୍ଟରେ ବିତାଇବେ । କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କଲେ ମଧ୍ୟ ଯଶ-ମାନ ମିଳିବ ନାହିଁ । ବ୍ୟୟଭାର ମୁଣ୍ଡାଇ ଭୟଭୀତ ହୋଇପଡିବେ । ଅଯଥା ଧଁ। ଦୌଡ଼ ଲାଗିରହିବା ଯୋଗେ କ୍ଳାନ୍ତ-ଶ୍ରାନ୍ତ ହେବେ ଏବଂ ବେଳେ ବେଳେ ହତାଶାବୋଧ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ମାଲିମୋକଦ୍ଦମାରେ ପଶିଲେ ଅପଦସ୍ତ ହେବା ସାର ହେବ । ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିନ୍ଦା ଓ ଭୟପ୍ରଦ ହେବ । ସାଧାରଣ ଲୋକ ସମ୍ପର୍କ କମିଯିବ ଓ ଚଞ୍ଚକତାର ଶିକାର ହେବେ । କୁମାରୀମାନେ କଳାସଙ୍ଗୀତ, ନୃତ୍ୟ ଗୀତରେ ମଜ୍ଜି ରହି ସୁଖରେ ଦିନ କାଟିବେ । ଯଥା ସମ୍ଭବ ପ୍ରକୃତିସ୍ଥ ରହି ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମରେ ଅଧିକ ଲାଭର ଉପଭୋକ୍ତା ହେବେ । ପାରିବାରିକ ପତିଆରା ଭଲ ରହିବ । ଉତ୍ତମ ବୁଝାମୁଣାରେ ଗତିକରି ଅଦୃତି ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧାର ଅଧିକାରିଣୀ ହେବେ ।

ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ: 

ସାଧାରଣ ସର୍ଦ୍ଦି-ଶ୍ଲେଷ୍ମାର ପ୍ରକୋପ ଓ ଉଦରପୀଡା ଅଳ୍ପ-ବହୁତ ଭୋଗ ହୋଇପାରେ । ମାତ୍ର ବିଶେଷ ରୋଗ ବ୍ୟାଧି ଆଶଙ୍କା ଏବେ ନାହିଁ । ଚକ୍ଷୁ ଓ ଉଦରପୀଡା, ଜ୍ଵର, ଶ୍ଲେଷ୍ମା ପ୍ରକୋପ, ଶୀରବ୍ୟଥା, ରକ୍ତବିକାର ଦୁର୍ବଳତା ଭଳି ରୋଗର କବଳିତ ହୋଇ ବେଳେ ବେଳେ ଅସୁସ୍ଥ ହେବେ । ପୁରୁଣା ରୋଗର ପ୍ରକୋପରେ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ । ସତର୍କ ନ ହେଲେ ଛାତି, ଗଳା, ନାସା, ଚକ୍ଷୁ ଓ କର୍ଣ୍ଣକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ । ବହୁ ସମୟରେ ଗରମ ପ୍ରୟୋଗକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ମାନ୍ୟତା ଦେବା ଉଚିତ୍ ହେବ ।

ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ: 

ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀମାନଙ୍କର ବହୁ ଦିଗରୁ ଅନୁକୂଳ ହେବ । ପରିଶ୍ରମର ସୁଫଳ ଭୋଗ କରିବେ । ନିଶ୍ଚିତ ମହତ୍ତ୍ୱାକାଂକ୍ଷାର ସାଧନ ଉପଲବ୍ଧି ଅନୁରୂପ ସମ୍ଭାବନାପ୍ରଦ । ବର୍ଷର ମଧ୍ୟ ଭାଗରେ ଜ୍ଞାନ-ଗବେଷଣା ସ୍ତରରେ କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯଶ ମାନ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଗୁରୁକୁଳର ଆଶୀର୍ବାଦ ବହୁକ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁରକ୍ଷା ଦେବ । ବେଳେବେଳେ ଅଧ୍ୟୟନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସ୍ଥିରତା ଅନୁଭବ କରିବେ । ଗୁରୁଜନମାନଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷଭାଜନ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

ପାରିବାରିକ: 

ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରସ୍ପରର ମତାମତ ସୁଧୁରିବ ନାହିଁ ଓ ଅହଂର ସଂଘର୍ଷ ମଧ୍ୟ ଅତୁଟ ରହିବ । ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାର ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବେ ଓ ଦୁଃସ୍ଥିତି ସହ ସାଲିସ କରି ବାହାରକୁ ନିଜର ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ଅକ୍ଷୁର୍ଣ୍ଣ ରଖିବାର ପ୍ରଚେଷ୍ଟାରେ ସଫଳ ହେବେ । ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ରୋକିବା କାଠିକର ପାଠହେବ । ଆୟ-ବ୍ୟୟର ଭାରସାମ୍ୟ ରକ୍ଷଣ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରହି ପାରିଲେ ଶୁଭ ହେବ । ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳ ଫେରିପାଇବାର ଆଶା ରଖିଥିଲେ, ଦୁଃଖ ଓ ଅବଶୋଷ ଭୋଗ ହିଁ ସାର ହେବ । କାରଣ ପରିଶ୍ରମର ସୁଫଳରୁ ଅନେକ ବାଟମାରଣା ହେବ ଓ ସେଥିପ୍ରତି କିଛି ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ ନିମନ୍ତେ ଉପାୟ ଦିଶିବ ନାହିଁ। ମାଲିମୋକଦ୍ଦମାରେ ଘୋଷାଡ଼ି ହେବାର ପୀଡା ମିଳିବ । ବୁଦ୍ଧି, ପ୍ରରାକ୍ରମଯୋଗେ ଲକ୍ଷ୍ୟ ସିଦ୍ଧି, ଶତୃ ପ୍ରତିହତ, ଯାନବାହାନ ସୁଖ, ସେବା-ଶୁଶ୍ରୂଷା ଓ ଭୋଗବିଳାସ ପ୍ରାପ୍ତି ସମ୍ଭବ ହେବ । କେହି ଶୁଭଚିନ୍ତକ ସହାୟତାର ହାତ ବଢାଇ ଉତ୍ତମ ପରାମର୍ଶ ଦାତାର ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରି ପାରନ୍ତି । ଆୟ ଉତ୍ତମ ହେବ । ଶତ୍ରୁଜୟ ବା ବିବାଦୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜୟଯୁକ୍ତ ହେବେ । ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମିଳିବ ଓ ନେତୃତ୍ଵ ଲାଭ ଯୋଗ ରହିଛି । ପରିବାରରେ ମଙ୍ଗୋଳତ୍ସବ, ବନ୍ଧୁଲାଭ ଓ ସୁଖଲାଭ ଓ ସୁଖ ସମ୍ମାନଦାୟକ ହେବ । ବିରୋଧିତତ୍ତ୍ଵର ମୁଖରେ ସ୍ଵାର୍ଥ-ଲାଳସା-ପୂର୍ତ୍ତିର ମଜବୁତ ତୁଣ୍ଡି ଭିଡି ଦେଇ, ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ଶକ୍ତିକୁ ସ୍ଥାଣୁ କରିଦେଇ ପାରିବେ । ଭାରସାମ୍ୟ ରକ୍ଷା କରି ନିମ୍ନବର୍ଗଙ୍କ ଯୋଗେ ପରିସ୍ଥିକୁ ନିଜ ତରଫରେ ନେଇ, ସ୍ଵାର୍ଥସିଦ୍ଧିର ପଥକୁ ପ୍ରଶସ୍ତ କରିବେ । ସୀମିତ ସ୍ଥିତିରେ ଶ୍ଵାସରୋଧକର ଅନୁଭୂତି ଜାଗିପାରେ ଓ ତାହାକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିବା ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ଭୋଗମାର୍ଗୀ ହୋଇ ନିଜକୁ ପ୍ରତାରିତ କରି ପାରନ୍ତି । ପାରିବାରିକ ଅଶାନ୍ତି ଦୂରହୋଇ ନୂତନକର୍ମ ସଂସ୍ଥାନ, ଅର୍ଥଲାଭ , ପାରିବାରିକ ଉନ୍ନତି ଓ ବିବାହୋତ୍ସବ ଆଦି ହୋଇ ପାରିବ ।

ବ୍ୟବସାୟ ଓ କର୍ମ:

ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସଂଘର୍ଷ ମଧ୍ୟେ ଗତି କରୁଥିବାବେଳେ ସାମାନ୍ୟ ରିହାତି ମିଳିବ ଓ ଉଦ୍ୟମରେ ସଫଳ ହୋଇ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ରକ୍ଷାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ । କିନ୍ତୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ନକଲେ ଏପରି ଆସା କରିବା ବୃଥା । ଶ୍ରମିକ ଓ କର୍ମଚାରିମାନେ ସୀମିତ କ୍ଷେତ୍ର ଗ୍ରହଣ କରିବେ । ସରକାରୀ ସଂପର୍କରେ ସ୍ଥାଣୁତା ଘଟିବା ସ୍ଵାଭାବିକ । ବ୍ୟବସାୟ ଦିଗରୁ ସମୟ ପ୍ରାୟତଃ ଅନୁକୂଳ ରହିବ । ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଖୁବ ଅଗ୍ରଗତି ଘଟିବ। ପ୍ରତିଦ୍ଵନ୍ଦୀ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ପଛରେ ପଡିରହିବେ। ଲୁଗାପଟା ଓ ସୌଖୀନ ଦ୍ରବ୍ୟର ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଦ୍ଵିଗୁଣ ଲାଭ କରିବେ । କଳକାରଖାନା ବା ଯନ୍ତ୍ରପାତି ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରବଳ ଲାଭ ହେବ । ଲୁହା, କାଠ, କୋଇଲା, କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟରୀରୁ ଯଥେଷ୍ଟ ଲାଭ ଉଠାଇବେ । ପରିବହନ ବ୍ୟବସାୟରେ ଓ ପାର୍ଟନରସିପ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ଅପରି ବର୍ତିତ ରହିବ । କରଜ ଭାରରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ । ଆଇନ ଅଦାଲତରେ ଜୟଯୁକ୍ତ ହେବେ । ଚାକିରିରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ହେବେ। ନିକଟରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ଯୋଗନାହିଁ । ଉପରିସ୍ଥ କର୍ମଚାରୀ ଆପଣଙ୍କର ସହଯୋଗ ଲୋଡିବେ । ପଦୋନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି । ମାନସମ୍ମାନ ବଜାୟ ରହିବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ପ୍ରୀତିଲାଭ, ବନ୍ଧୁମିଳନ, ବିବହୋତ୍ସବ, ଆନନ୍ଦ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଆୟ ଉତ୍ତମ ଓ ବ୍ୟୟ ହ୍ରାସ ପାଇବ। ପ୍ରଚୁର ଅର୍ଥଲାଭ ଯୋଗ ରହିଛି । କୌଣସି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ମଧ୍ୟ ଋଣ ପାଇବା ଯୋଗ ଅଛି । ବସ୍ତ୍ରାଳଙ୍କାର ବା ଉପଢୌକନର ବିଳାସପ୍ରାଚୁର୍ଜ୍ୟ ମିଳିଯିବ । ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟର ପଦଧ୍ଵନି ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ । ଅତି ସାଧାରଣ ଜୀବନଯାପନ କରି ପରିବାର,ବନ୍ଧୁ-କୁଟୁମ୍ବରେ ବେଶ୍ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ ।କାରବାରର ଗତି ରୀତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନର ଆଶଙ୍କା ନାହିଁ । କର୍ତ୍ତୁତ୍ଵ ଜାରି ରଖି ଶ୍ରମିକ ଓ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବା ଫଳରେ, ପ୍ରଗତିର ବେଗ ତ୍ଵରାନ୍ୱିତ ହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପଦପଦବୀ ଲାଭ ଓ ନୂତନ ଗୃହନିର୍ମାଣ ଯୋଗ ଆଦି ରହିଛି । ସନ୍ତାନ ସନ୍ତତି ମାନଙ୍କପାଇଁ ବର୍ଷ ଫଳ ଉତ୍ତମ ଅଟେ । ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ । କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ମଧ୍ୟରେ ଯଶମାନର ଅଧିକାରି ହେବେ । ଅଧିକ ଆଶାବାଦୀ ଓ କଳ୍ପନାବିଳସୀ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଉଦାର, ପରୋପକାର କରି ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ । ଭଦ୍ର, ଶୃଙ୍ଖଳିତ, ବିଶ୍ଵସ୍ତ, ଆଦର୍ଶବାଦି ରୂପେ ବହୁ ଜନପ୍ରିୟ, ବନ୍ଧୁପ୍ରିୟ ହେବେ । ରୂପରେ ଯେମିତି ଗୁଣରେ ମଧ୍ୟ ତତୋଧିକ ଯୁବତୀ ସହ ବିବାହ ସଂମ୍ପନ୍ନ ହେବ । ନିମ୍ନବର୍ଗଙ୍କୁ ଆୟତ୍ତ କରି ପତିଆରା ଦର୍ଶାଇ ପାରିବେ । ଉଚ୍ଚ ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ମଳିନ ପଡିବ ନହିଁ । ପାରିଶ୍ରମିକ ତୁଳନାରେ ଅଧିକ ଶ୍ରମ କରିବେ ଓ ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶନ୍ତୁଳନ ରକ୍ଷା କରି ଚାଲିବେ ଓ ସାଧାରଣ ଲୋକ ସମ୍ପର୍କ କମିଯିବଏବ ଚଞ୍ଚକତାର ଶିକାର ହେବେ । କୃଷକମାନେ ଭୂମି ବିବାଦରେ ଜଡିତ ହୋଇ ବିଚଳିତ ହେବେ । ମାଲିମୋକଦ୍ଦମାରେ ନିଜ ପକ୍ଷ ସବଳ ରହିବ । ସୁଖ-ସନ୍ତୁଷ୍ଟି ପାଇବାରେ ବାଧା କିଛି ନାହିଁ ।

ପ୍ରତିକାର: 

ରାହୁ, କେତୁ, ଗୁରୁ ଓ ଶନିଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରତିକାର କରଣୀୟ । ପ୍ରାଣପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବଗଳାମୁଖୀ ଯନ୍ତ୍ର ପୂଜାକରିବା ସହ ମହାକାଳୀ, ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ, ମହାସରସ୍ଵତୀଙ୍କ କବଚ ବା ତ୍ରିଶକ୍ତି କବଚ ଧାରଣ କରିବେ । ଅନ୍ଧ,ବିଧବା ଅସହାୟା ମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ । ଗୋମାତାର ସେବାକରିବା ଆବଶ୍ୟକ । କୁକୁରକୁ ଖାଦ୍ୟ ଦିଅନ୍ତୁ ।

 


ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଅନ୍ୟମାନକ ସହିତ
  • 8
    Shares
  • 8
    Shares
error: Content is protected !!