ରାତିରେ କରନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ ଭୟରୁ ମିଳିବ ମୁକ୍ତି – Jyotisha Shastra

ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଅନ୍ୟମାନକ ସହିତ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଅନେକ ଗୁଡିଏ ଉପାୟ କୁହାଯାଇଛି । ସେହି ଉପାୟକୁ ଉପଯୋଗ କଲେ ଜୀବନର ସବୁ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯାଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିଛି ଏମିତି ଉପାୟ ଯାହାକୁ କେବଳ ରାତିରେ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ । କୁହାଯାଏ କି ଏହି ଉପାୟକୁ ଯଦି ନିଷ୍ଠାର ସହିତ ଉପଯୋଗ କରାଯାଏ ତେବେ ସହଜ ସରଳରେ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ପୂରଣ ହୋଇ କଷ୍ଟରୁ ରକ୍ଷା ମିଳିଥାଏ ।

ରୋଜଗାର ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଲେମ୍ବୁ ନେଇ ଏକ ଚାରିଛକ ରାସ୍ତାକୁ ଯାଅନ୍ତୁ, ସେଠାରେ ସେହି ଲେମ୍ବୁଟିକୁ ଚାରିଖଣ୍ଡ କରି କାଟନ୍ତୁ । ଏହାପରେ ରାସ୍ତାର ଚାରି ଦିଗକୁ ଗୋଟିଏ ଗୋଟିଏ ଖଣ୍ଡ ପକାଇ ଘରକୁ ଫେରିଆସନ୍ତୁ । ମନେ ରଖିବାକୁ ହେବ ଯେ ଘରକୁ ଫେରିବା ସମୟରେ ପଛକୁ ବୁଲି ଚାହିଁବେ ନାହିଁ ।

ରାତିରେ ଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ କ୍ଷୀର ଅର୍ଘ୍ୟ ଅର୍ପଣ କରିବେ ଓ ପରେ ଧଳା ମିଠା ଅର୍ପଣ କରିବାକୁ ହେବ । କୁହାଯାଏ କି ଏଥିରେ ଆର୍ଥିକ ଚିନ୍ତା ଓ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର, ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳେ ଓ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ମଧ୍ୟ ଦୂର ହୋଇଥାଏ ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଶ୍ରୀ ସୂକ୍ତ ପାଠ କରିଲେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୁଏ । ପରିବାରରେ ସୁଖ ଓ ଶାନ୍ତି ମିଳିଥାଏ ।

ଯଦି ବିବାହରେ ବିଳମ୍ବ ହେଉଛି ତେବେ ଏକ ପାନ ପତ୍ରରେ ଗୋଟିଏ ଗୁଆ ଓ ହଳଦୀ ଖଣ୍ଡ ରଖି ଶିବଲିଙ୍ଗରେ ଅର୍ପିତ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଶ୍ରୀ ଶିବ ଦରିଦ୍ର ଦହନ ସ୍ତୋତ୍ର ପାଠ କରନ୍ତୁ । ଏଥିରେ ବିବାହରେ ଥିବା ବାଧା ଦୂର ହୋଇଯାଏ ।

ପ୍ରତିଦିନ ଭସ୍ମ ଟୀକା ମଥାରେ ଲଗାନ୍ତୁ, ଏଥିରେ ଦୃଷ୍ଟିଦୋଷ, ଗ୍ରହ ବାଧା ଓ ପ୍ରେତ ବାଧା ଆଦିରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିଥାଏ ।

ରୋଗରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଅଖଣ୍ଡିତ ପାନ ପତ୍ର, ଗୋଟିଏ ଗୋଲାପ ଫୁଲ ଓ କିଛି ଶାକର ନେଇ ରୋଗୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ୩୧ ଥର ବୁଲାଇ ଆଣି ଏକ ଚାରି ଛକରେ ତାକୁ ରଖି ଦିଅନ୍ତୁ ଓ ଘରକୁ ଫେରନ୍ତୁ । ମନେ ରଖିବାକୁ ହେବ ଯେ ଫେରିବା ସମୟରେ ପଛକୁ ବୁଲି ଚାହିଁବେ ନାହିଁ । ଏହିପରି କଲେ ରୋଗରୁ ରକ୍ଷା ମିଳେ ଓ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ ।

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସୁଥିବ, ଏହିଭଳି ଅନେକ ଜ୍ୟୋତିଷ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଖବର ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।


ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଅନ୍ୟମାନକ ସହିତ
error: Content is protected !!