ଏହି ପାଞ୍ଚୋଟି ଉପାୟ ଦୂର କରିପାରେ ଘରେ ବା ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅର୍ଥାଭାବ

ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଅନ୍ୟମାନକ ସହିତ
  • 273
    Shares

ଘରେ ବା ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅର୍ଥାଭାବ ଦେଖାଦେଉଛି କି?

ନିଶ୍ଚୟ ପଢନ୍ତୁ: Odia Barsika Rasifala for 2018

ଘରେ ବା ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅର୍ଥାଭାବ

ଶାସ୍ତ୍ରକହେ ଟଙ୍କାହିଁ ଟଙ୍କାକୁ ଟାଣେ! ଏହି ସବୁ ଉପାୟ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ବା ବ୍ୟବସାୟ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଅର୍ଥର ଅଭାବକୁ ଦୂରେଇ ଦେଇ ପାରିବ।

୧- ଟଙ୍କାପଇସା, ସୁନାରୂପା ଖୋଲା ସ୍ଥାନରେ ନରଖି ସର୍ବଦା ଛୋଟବାକ୍ସ, ମନିପର୍ସ, ଜରିପକେଟ, କପଡ଼ାରଥଳୀ କିମ୍ବା ଗାଞ୍ଜିଆରେ ରଖିଲେ କେତେବେଳେ ଧନଶୂନ୍ୟ ହେବେନାହିଁ।

୨- ଉତ୍ତରଦିଗର ଦେବତା ଧନପତି କୁବେର ହୋଇଥିବାରୁ ଓ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କର ବାସଉତ୍ତର ପୂର୍ବ ଦିଗରେ ହୋଇଥିବାରୁ ଆଲମାରୀ, କବଡ, ଟ୍ରେଜେରୀ, ସିନ୍ଦୁକ, ବାକ୍ସଆଦିରେ ଟଙ୍କାପଇସା ସବୁବେଳେ ଉତ୍ତର ଦିଗରେ ରଖିବେ। ସୁନାରୂପା ଐଶାନ୍ୟ କୋଣରେ ରଖିଲେ ଟଙ୍କାପଇସା ଓ ସୁନାରୂପା ବୃଦ୍ଧି ହେବ ବରଂ କେତେବେଳେ କମିବ ନାହିଁ ।

୩ – ଆଲମାରୀ, କବଡ, ଟ୍ରେଜେରୀ, ସିନ୍ଦୁକ, ବାକ୍ସଆଦି ସବୁସମୟ ପାଇଁ ଦକ୍ଷିଣଦିଗ, ନୈଋତକୋଣ, ପଶ୍ଚିମଦିଗରେ ରଖିବେ। ଏହାର ସାମ୍ନା ଯେମିତି ଐଶାନ୍ୟକୋଣ, ଉତ୍ତରଦିଗ ଓ ପୂର୍ବଦିଗକୁ ରହୁଥିବ।

୪ – ଯେକୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଟଙ୍କାପଇସା ଆଦାନ ପ୍ରଦାନ ସମୟରେ ବାମହାତରେ ଦେବେନାହିଁ କି କାହାରୀଠାରୁ ବାମହାତରେ ନେବେନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ବାମ ହାତରେ ଆଲମାରୀ, କବଡ, ଟ୍ରେଜେରୀ, ସିନ୍ଦୁକ, ବାକ୍ସଆଦିରେ ଟଙ୍କାପଇସା ଓ ସୁନାରୂପା ରଖିଲେ କି ବାହାରକଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଧନବୃଦ୍ଧିହେବ।

୫ – ଦୋକାନ, ଅଫିସ୍, ବ୍ୟବସାୟ କେନ୍ଦ୍ର ଆଦିରେ କ୍ୟାସ୍ ବାକ୍ସ ଟେବୁଲ ଡ୍ରୟାର ବାମପଟେ ରହିବା ଉଚିତ୍। ବାମହାତରେ ଡ୍ରୟାର ଖୋଲି ବାମହାତରେ ଟଙ୍କାଆଣି ଡାହାଣ ହାତରେ ଆଦାନ ପ୍ରଦାନ କଲେ କେବେବି ଅଭାବ ପାଖମାଡିବନି।


ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଅନ୍ୟମାନକ ସହିତ
  • 273
    Shares
  • 273
    Shares
error: Content is protected !!