Mercury Transit 2021:- କର୍କଟ ରାଶିରେ ବୁଧ ଓ ରବି ଗ୍ରହ ଏକତ୍ର ହେବାରୁ ବନୁଛି ବୁଦ୍ଧାଦିତ୍ୟଯୋଗ, ଏହି 6ଟି ରାଶିର ବଦଳିବ ଭାଗ୍ୟ

ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଅନ୍ୟମାନକ ସହିତ

ବୁଧ ଗ୍ରହ ଜୁଲାଇ ୨୫ ତାରିଖରେ ମିଥୁନ ରାଶିରୁ ବାହାରି କର୍କଟ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ରାଶିରେ ଅଗଷ୍ଟ ୯ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବେ । ଏହି ମାସରେ ବୁଧ ଗ୍ରହ ଦ୍ଵିରୀୟ ଥର ନିଜର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଜୁଲାଇ ୭ତାରିଖରେ ମିଥୁନ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । କର୍କଟ ରାଶିରେ ବୁଧ ଗ୍ରହ ରବି ଗ୍ରହଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତ ହୋଇ ବୁଢାଦିତ୍ୟ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଯୋଗ ଅନେକ ଲାଭକାରୀ ହୋଇଥାଏ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ବୁଧ ଗ୍ରହଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ରାଜା ବୋଲି କୁହାଯାଏ ।

ଏହି ବୁଧ ଗ୍ରହଙ୍କୁ ବୁଦ୍ଧି, ତର୍କ ଶକ୍ତି, ସଂଚାର, ସମ୍ବାଦ କୌଶଳ ଆଦିର କାରକ କୁହାଯାଏ । ବୁଧ ଗ୍ରହ ମିଥୁନ ଓ କନ୍ୟା ରାଶିର ସ୍ଵାମୀ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ କନ୍ୟା ରାଶିରେ ଉଚ୍ଚ ଓ ମୀନ ରାଶିରେ ନିଚ୍ଚ ମନାଯାଏ । ବୁଧ ଗ୍ରହଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସବୁ ରାଶିରେ ଶୁଭ ଅଶୁଭ ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବେ । କିଛି ବିଶେଷ ରାଶି ପାଇଁ ଏହା ବହୁତ ଲାଭକାରୀ ସିଦ୍ଧ ହୋଇପାରେ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ ବୁଧ ଗ୍ରହଙ୍କ କର୍କଟ ରାଶିରେ ଗୋଚର ହେଲେ ଲାଭକାରୀ ସିଦ୍ଧ ହେବ ।

ବୃଷ- ଏହି ସମୟରେ ସମ୍ବାଦଶୈଳୀ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ । ସମାଜରେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ, ଯାହା କି କାର୍ଯ୍ୟ ପୂରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ । ପରିଜନଙ୍କ ସହିତ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି । ଏହି ଗୋଚର ସମୟରେ କାରବାର ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭକାରୀ ସିଦ୍ଧ ହୋଇପାରେ ।

ମିଥୁନ- ଏହି ସମୟରେ ଜୀବନରେ ଲାଭ ହେବ । ଶ୍ଵଶୁର ଘର ତରଫରୁ ଦାମୀ ଉପହାର ମିଳିପାରେ । ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଦୂର ହୋଇଯିବ । ଯଦି ଆର୍ଥିକ ନିବେଶ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥାନ୍ତି ତେବେ ଲାଭ ହେବ । ମିଡିଆ ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

କନ୍ୟା- ଏହି ରାଶିରେ ଏକାଦଶ ଭାବରେ ଭାଗ୍ୟଭାବରେ ଗୋଚର କରିବା ସମୟରେ ବୁଧ ଗ୍ରହଙ୍କ ପ୍ରଭାବରେ ଭଲ ସଫଳତା ଦେବେ । ଲେଖନ ପଠନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ମିଳିବ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଓ ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଚାକିରୀରେ ମଧ୍ୟ ପଦୋନ୍ନତି ତଥା ନୂଆ ଅନୁବନ୍ଧନର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀମାନେ ଓ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିବ । ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପ୍ରଗାଢତା ଆସିବ ଓ ପ୍ରେମ ବିବାହ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ ।

ବିଛା- ଏହି ରାଶିରେ ନବମ ଭାବରେ ଭାଗ୍ୟଭାବରେ ଗୋଚର କରିବା ସମୟରେ ବୁଧ ଗ୍ରହଙ୍କ ପ୍ରଭାବରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭରେ ଧୀର ଗତିରେ ରହିଲେ ମଧ୍ୟ ପରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ସାମାଜିକ ପଦ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରତି ରୁଚି ବଢିବ ।

ମକର- ବିଦେଶୀ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରୀ ଓ ନାକରିକତା ପାଇଁ କରିଥିବା ଚେଷ୍ଟାରେ ସଫଳ ହେବେ । ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟକୁ କରିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ତାହା ନିଶ୍ଚୟ ପୂରଣ କରିପାରିବେ । ସେଥିପାଇଁ ନିଜର ଯୋଜନାକୁ ଗୋପନୀୟ ରଖି କାର୍ଯ୍ୟ ପୂରଣ କରନ୍ତୁ ।

ମୀନ- ଗୋଚରରେ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବରେ ଶୁଭ ପରିଣାମ ମିଳିବ । ଭାଗ୍ୟରେ ବୁଦ୍ଧି ହେବ । ଧନ ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ପରିବାରରେ ମଧ୍ୟ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବ । ଧନ ଲାଭ ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ମଧ୍ୟ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।


ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଅନ୍ୟମାନକ ସହିତ
error: Content is protected !!