ଆର୍ଥିକ ଚିନ୍ତା ରୁ ମୁକ୍ତ ଚାହୁଁଛନ୍ତି? ତେବେ ବାସ୍ତୁ ଅନୁସାରେ ଘରେ ନିହାତି ରଖନ୍ତୁ ଏହି ୪ ଟି ଜିନିଷ

ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଅନ୍ୟମାନକ ସହିତ
  • 476
    Shares

ଜୀବନରେ ଏକ ମୋଡ ପରେ ସମସ୍ତେ ନିଜ ଗୋଡ ଉପରେ ଛିଡା ହେବା ପାଇଁ ଚାହାନ୍ତି । ଆଜିର ଦୁନିଆରେ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଖରେ ସମୟ କମ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତେ ନିଜର ପରିବାରକୁ ସବୁ ସୁଖ ସୁବିଧା ଦେବାକୁ ଚାହୁ ଛନ୍ତି, ଯାହା ପାଇଁ ସେମାନେ କଷ୍ଟ କରି ଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ପାଇଁ କଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଓ ସବୁ ପରେ ବି ଘରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଆସି ପାରୁ ନାହିଁ, ତେବେ ସେଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କଥା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ । ବାସ୍ତୁ ଅନୁସାରେ ଘରେ କିଛି ଏମିତି ଜିନିଷ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ବୃଦ୍ଧି ହେବ ।

ଘରକୁ ସୁଖମୟ ଏବଂ ସକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ଆଗମନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଜିନିଷ ସବୁବେଳେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ । ଏହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ଆସୁଥିବା ଅସୁବିଧା ମନକୁ ମନ ଦୁରେଇ ଯିବ । ବାସ୍ତୁ ଅନୁସାରେ ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଜିନିଷ ଗୁଡିକୁ ରଖିବେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ କେବେ ବି ଟଙ୍କାର ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ ।

ଘରର ସୁଖ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ରଖନ୍ତୁ ଏହି ଜିନିଷ-

ମହୁ

ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ମିଠାରେ ଭରପୁର ମହୁ ଅଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ସବୁବେଳେ ମିଠା ମିଠା ରହିବ । ଏହା ଛଡା ଏହା ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିକୁ ଦୂର କରିବାରେ ସହାୟକ ହୁଏ । ସେଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ଘରେ ମହୁ ରଖିବା ଜରୁରୀ ଅଟେ ।

ପାଣି

ଯଦି ଆପଣ ପାଣି କୁ ସବୁବେଳ ସଫା ରଖିବେ ଏହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଆସୁଥିବା ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ପୁରା ପୁରୀ ଶେଷ ହୋଇଯିବ ।

ଦେଶୀ ଘିଅ

ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଦେଶୀ ଘିଅ ଅଛି ତେବେ ଭାବନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଅଧା ଅସୁବିଧା ଏହା ଦ୍ଵାରା ଦୂର ହୋଇଯିବ । ଯଦି ଆପଣ ଘିଅ ରେ ତିଆରି ଦୀପ ଜଳାଇବେ ଘରୁ ସବୁ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇଯିବ ।

ଚନ୍ଦନ

ଚନ୍ଦନ ର ସୁଗନ୍ଧ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବହୁତ ବେଶି ପସନ୍ଦ ଆସେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ଘରେ ଚନ୍ଦନ ଥିବା କାରଣରୁ ଆପଣ ବଡ ରୁ ବଡ ଅସୁବିଧା ରୁ ମଧ୍ୟ ବଞ୍ଚି ପାରିବେ । ଘରର ସୁଖ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ଟିକେ ଚନ୍ଦନ ନିଶ୍ଚିତ ରଖନ୍ତୁ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣକ ଘରେ ନକାରତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ପ୍ରବେଶ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ବାସ୍ତୁ ଟିପ୍ସ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବା ତେବେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହ ନିଶ୍ଚୟ ଶେୟାର କରିବେ। ଏହିଭଳି ଆହୁରି ଅନେକ ବାସ୍ତୁ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଟିପ୍ସ ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।


ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଅନ୍ୟମାନକ ସହିତ
  • 476
    Shares
  • 476
    Shares
error: Content is protected !!